PIANOБОЙ  у Вінниці

Вінницькі меломани завмерли в очікуванні нової феєричної події - концерт Дмитра Шурова в рамках його туру #СВІТЛАРВАНЬТУР
11 березня в театрі ім. М. Садовського відбудеться концерт нашого земляка - PianoBoy!  

PianoBoy - сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та Земфіри. Створений 2009 року. Виконує пісні, українською, російською та англійською мовами. У роботі над проектом Дмитрові допомагала рідна сестра — Ольга Шурова, випускниця Київського національного лінгвістичного університету.

PIANOБОЙ - приклад сучасної української музики світового рівня. На його концерти приходять як школьниці з рюкзачками, так і їх батьки.

 


Це не арт-хаус і не «елітарне мистецтво» - це справжнісінька поп-музика в тому вигляді, як її розуміють в Лондоні і Нью-Йорк: маси-культ для публіки, обтяжений інтелект, любляче веселощі рок-фестивалі і тісний емоційний контакт Камерних концертів. Одним словом - індикатор смаку, «попса здорової людини».
 
Так що всім, хто бажає насолодитися якісною музикою, незвичайними і дуже щирими текстами, варто відвідати концерт PianoBoy (Піанобой) у Вінниці.
Вартість квиктів: від 190-590 грн
Дата: 11 березня

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення