PIANOБОЙ DjSet у Вінниці

PIANOБОЙ DjSet у Вінниці

Всі анонси від: AURA

Вінницькі меломани завмерли в очікуванні нової феєричної події - DjSet Дмитра Шурова в рамках його сольного проекту PianoBoy. 
20 травня у караоке-ресторані  AURA відбудеться концерт нашого земляка - PianoBoy!  

PianoBoy  - сольний проект Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів «Океан Ельзи», «Esthetic Education» та Земфіри. Створений 2009 року. Виконує пісні, українською, російською та англійською мовами. У роботі над проектом Дмитрові допомагала рідна сестра — Ольга Шурова, випускниця Київського національного лінгвістичного університету.

PIANOБОЙ - приклад сучасної української музики світового рівня. На його концерти приходять як школьниці з рюкзачками, так і їх батьки.

З недавніх пір до його концертних виступів додалися і діджейські.

 


Це не арт-хаус і не «елітарне мистецтво» - це справжнісінька поп-музика в тому вигляді, як її розуміють в Лондоні і Нью-Йорк: маси-культ для публіки, обтяжений інтелект, любляче веселощі рок-фестивалі і тісний емоційний контакт Камерних концертів. Одним словом - індикатор смаку, «попса здорової людини».
 
Так що всім, хто бажає насолодитися якісною музикою, незвичайними і дуже щирими текстами, варто відвідати DjSet PianoBoy (Піанобой) у Вінниці.


Вартість квиктів: від 250 - 550 грн
Дата: 20 травня

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook