Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. «Поза політикою»

Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. «Поза політикою»

Всі анонси від: CHERDAK

Пані та панове, леді і джентльмени, незабаром відбудеться новий сольний стендап концерт Антона Тимошенко «Поза політикою»!

“Поза Політикою” – новий сольний концерт Антона Тимошенко, резидента проекту “Підпільний стендап”, сценариста Телебачення Торонто. Як дипломований політолог Антон Тимошенко перетинає усі можливі червоні лінії, розбираючись в гострих проблемах нашого суспільства.

Ось що він сам каже про свій концерт: “Я запрошую усіх на цей теплий сімейний вечір комедії. Звичайно, якщо ваша сім’я любить обговорити Зеленського, вибори, мовний конфлікт, революції, Росію та інші сімейні теми. Жарти будуть не тільки про Зеленського, тому що ми хочемо зібрати більше 25% залу. Я шість років вчився на політолога і шість років у стендапі – цей концерт така от річниця. Перечитую матеріал і розумію, що може це мій прощальний тур, тому усіх запрошую. Але не переживайте, ніякого хейту, зайвої агресії чи негативу, лише комедія”.

Весна прийшла – час саджати вас у зал! 

Якщо прийдете на сольний стендап Антона Тимошенко, він обіцяє не піти потім в політику. Приходь сміятися по максимуму.

Чекаємо саме тебе і всіх повнолітніх членів твоєї родини, щоб гарненько посміятися і побачити справжнє диво! Приходь і стань свідком чогось дійсно унікального.

Але пам'ятай - колишнім ти вже не будеш!

Дата: 6 червня 19:00
Місце проведення: CHERDAK
Вартість: 200 - 300 грн


Сторінка заходу на Facebook

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення