Подаруйте собі море

Подаруйте собі море

Всі анонси від: Фора-тур

На Вас чекають 4 дні сонячного літа на Чорному морі! Ми засмагатимем на піщаних пляжах Коблева, пірнатимем у теплі хвилі моря, до готелю йтимем пішки 2 хвилинки, і смакуватимем найсмачніших делікатесів Чорномор'я))) Беріть із собою купальник, крем для засмаги, запальну икомпанію друзів...і швиденько з нами на відпочинок!

 Програма туру:
День 1-й Виїзд з Вінниці 23 серпня в 23:50. Збір біля маг. Грош (зупинка 600-річчя, на Вишеньці). 08:00 - Прибуваємо у Коблево. Поселення в готель згідно офіційно прийнятих стандартів відбувається з 14:00. Тому всі речі зберігаються у камері схову. 14:00 - Розселення. Відпочиваємо, насолоджуємось морем, купаємось, загоряємо та отримуємо максимум від відпочинку!
День 2-й Відпочиваємо, засмагаємо на морі! Харчування можливе на території бази, поблизу багато цікавих закладів із смачною кухнею та великим вибором страв. В цей день радимо відвідати аквапарк у Коблево, а також неймовірний дельфінарій «Немо».
День 3-й Продовжуємо релаксувати! Сьогодні за бажанням можна відвідати такі екскурсійні маршрути як: м. Одеса, м. Миколаїв, фортецю у Білгород-Дністровську. Також можна попрямувати на дегустацію вин ПАТ «Коблево», прикупити вина в спеціалізованому магазині «Коблево». На пляжах безліч водних атракцій, а ввечері можна добре відпочити у місцевих барах, клубах та дискотеках.
День 4-й О 12:00 здаємо ключики на рецепції та кладемо речі в автобус. 18:00 збір біля автобуса та виїзд додому 02:00 – орієнтовний час прибуття.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення