Андрій Щегель. Артист в законі

Андрій Щегель. Артист в законі

Всі анонси від: Cherdak

Увага! Концерт перенесно на 12 вересня!
Всі придбані квитки дійсні!


Пані та панове, леді і джентльмени!

12 вересня в Простір для ідей "Cherdak"нова сольна програма - Андрія Щегеля "Артистр в законі"! Це неймовірне дійство!

відмінний комік, неперевершений за кількістю сольників, неймовірно харизматичний, вкрай затребуваний Андрій Щегель вривається з великим туром по Україні та ближньому зарубіжжю з програмою "Артист в Законі".

Запитай про це ім'я у тих, хто знає українську комедію або глянь його виступу в Ютубі. Обов'язково приходь в своєму місті, бери родину, друзів і купи квиток заздалегідь, тому що їх точно не залишиться. Буде потужно!

Це мега чел. Він талановитий, він прекрасний, він володіє унікальним почуттям гумору, він багатогранний, він змінюється, він текучий. Він вселяє жах і страх своїми заломлення. Він володіє якоюсь містичною силою. Так? Зачаровує, просто. Це тип, який реально маніпулює свідомістю людей, він може переломити життя будь-якої людини. Повернути її в якомусь напрямку. Зробити йому добре або навпаки, зробити йому погано.

Це неймовірний чел. Це чел, який вистрибує з парашутом, у нього пульс 60. Він виходить в прямий ефір, там, в 43 роки він танцює пасадобль там якісь, вальси танцює якісь, у нього пульс 60. Він спить перед ефіром 20 хвилин, наводячи страх і жах на тих, хто поруч. Він примудряється жартувати без заготовок, без сценаристів. Тобто це нереальний тип.
Це артист в законі. Він не працює на дядю. Жодного продюсерського контракту. Ніколи! Завжди сам. І чому він став стендап коміком? Тому що не піде на фабрику, на завод. Тому що ось так от (клацання пальцями), з слова щось зробити. Ось це і є акт творчості. Ось це і є акт створення. Розумієш? Коли «на початку було слово».

Вартість квитків: 200-250 грн

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення