«Про що мовчать чоловіки»

Про кохання, стосунки і дві галактики - чоловіка та жінку! 

Про сімейне життя, як воно є!

Культова комедія для дорослих «Про що мовчать чоловіки» у Вінниці!

13 серпня о 19:00 на Театральному дворику!

Яскрава вистава про стосунки, чоловіків, жінок і кожного з нас!

Світовий хіт із Бродвею та ще й з одним із найталановитіших українських акторів сучасності!

Вартість квитків – від 200 до 390 гривень. 

Гарантуємо: ви отримаєте масу задоволення!

Тема цікава й близька усім, неординарна форма вистави вражає та захоплює з найперших хвилин, а гра неймовірного Олексія Гнатковського – це взагалі окрема насолода!

✔ Олексій Гнатковський – заслужений артист України та зірка одного з найцікавіших театрів країни - Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, на чиї неординарні вистави до повномасштабної війни з’їжджалися театрали не лише з усіх міст України, а й з Європи👆

✔ У 2021 році саме Олексій Гнатковський здобув головну чоловічу акторську премію - Премію Національної спілки театральних діячів України ім. Мар’яна Крушельницького – за роль Гамлета у dramma per musica «HAMLET», Енея у феєрії-бурлеску «Енеїда», Лоренцо у dramma per musica «Romeo & Juliet» та Івана Синиці у мюзиклі «Гуцулка Ксеня».

✔ А після перемоги у новому історичному шедеврі «Довбуш» Олеся Саніна, що є найочікуванішим фільмом року, ми побачимо Олексія Гнатковського у ролі брата легендарного ватажка опришків Олекси Довбуша Івана.

Кожна роль Олексія Гнатковського – це дійсно вибух емоцій для глядачів і найвища майстерність актора!

13 серпня на виставі «Про що мовчать чоловіки» це відчує кожен!

Хочете дізнатися, що пов'язує пару у стосунках на думку сильної статі? 

Яка незрима сила часом підштовхує нас один до одного, а потім роз'єднує? 

Ця вистава дає можливість подивитися на себе з боку й побачити, що у кожній родині двох унікальних людей відбуваються до болю знайомі речі. 

Ви дізнаєтеся, чому чоловіки жартують над горезвісною «жіночою логікою» і чому бояться цієї ірраціональності. 

А головне – неодмінно переглянете пріоритети, зміцните сімейні стосунки і полюбите один одного з новою силою!

«Про що мовчать чоловіки» - це світовий суперхіт.

Виставу вперше показали на Бродвеї у 1995 році, і відтоді вона залишається рекордсменом серед «one man show», а також має на рахунку авторитетну світову театральну премію Лоуренса Олів'є - Olivier Awards, яка є театральним аналогом «Оскара».

Автор п'єси - американський сімейний психолог Роб Беккер, який часто виступав як stand-up комік. На Бродвеї ім'я Беккера стало легендою, адже постановка «Про що мовчать чоловіки» увійшла в театральну книгу рекордів як найтриваліше шоу одного актора.

П'єса зіграна самим автором тільки на Бродвеї більше 700 разів, перекладена 35 мовами і в цілому скорила більше 8 мільйонів глядачів у 45 країнах світу!

- Ця вистава поставлена у жанрі стендап. Це історія про стосунки жінок та чоловіків. Це вічна тема, яка не змінюється, - зазначає Дмитро Танкович.

Тож готуйтеся, регочучи від початку до кінця вистави, під завісу виявити, що легко відповіли для себе на одвічне запитання «Як ужитися зі своєю другою половинкою».

Та неодмінно приходьте на виставу зі своєю половинкою – цей вечір запам’ятається вам обом!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення