Сергій Асафатов. Великий сольний концерт

Сергій Асафатов. Великий сольний концерт

Всі анонси від: Театральний Дворик

«А море, море, море… Всім нам дуже треба! Як сонце і небо…»

Огорнуті його особливим оксамитовим тембром і красою дивовижних пісень, ми будемо разом гойдатися на хвилях позитиву і драйву, добра та світла головних життєвих істин і якісної української музики.

28 серпня о 19.00 на Театральному дворику — на великому концерті АСАФАТОВа буде магія, яка торкнеться серця кожного!
«Море», «Люди ідуть від людей», «Дякую за світанки», «Дзеркало», «Туман», «Засинай», «Гарного дня», «Нові вершини» — будуть всі улюблені хіти та багато нових прем’єр, особлива атмосфера та незабутній вечір, повний найсильніших емоцій, щирості і сюрпризів!

Обдарований музикант, автор і виконавець Сергій Асафатов віртуозно володіє різними музичними інструментами.

Харизматичний співак став широко відомим під час участі у телепроєкті «Голос країни». У команді Монатіка виборов місце у суперфіналі.

Вже скоро він став номінантом премії Yuna у категорії «Відкриття року», а у 2020 році випустив сингл «Море», котрий одразу потрапив на найвищі щаблі музичних чартів. У роботі над композицією брав участь Віталій Телезин, відомий співпрацею із Земфірою, «Другою Рікою», «Океаном Ельзи» та іншими зірками сцени, а режисером кліпу став Віктор Скуратовський, у доробку якого - відео на хіти Арсена Мірзояна, Machete, «Другої Ріки».

Ще до «Голосу країні» у рідній Вінниці Сергія Асафатова добре знали, як лідера гуртів «Martovi» і, перш за все – «Jazzforacat», з яким співак закохав у себе не лише українську, а й польську публіку, успішно виступивши на телешоу «Х-Фактор 9» і польському «Mam talent».

- Моя музична історія почалася з дитячого будинку. Багато існує розмов і стереотипів про те, що люди з дитячих будинків – другого сорту, яким набагато важче чогось досягнути у житті. Тому я пішов на шоу, аби довести своїм прикладом, що все можливо. Вірте у свої мрії, йдіть до мети, незважаючи ні на що! – каже Сергій Асафатов. - У мене була мрія з самого дитинства займатися музикою. Коли я чув, що грає десь жива музика, то по тілу бігали мурашки. Потім у мене з’явилася можливість навчатися у музичному училищі. Одночасно я вчився грати на гітарі, на фортепіано, на трубі. Почав писати пісні, музику.

Зараз Сергій Асафатов живе у Києві, продовжує штурм шоу-бізнесу й бере участь у найгучніших проектах. Зокрема влітку зіграв у фільмі «Смак свободи», а з початком осені став героєм «Холостячки» і зірковим експертом телешоу «Співають всі» на каналі «Україна».


Квитки: 200 - 430 грн

Коментарі до події (1)
  • Nataliya Dorohova 08 Серпня

    Читала, що всі концерти в "...дворіку" відмінаються, а куди переносяться?
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення