"Шлях або подорож Піднебесною". Виставка художниці Алли Волобуєвої

"Шлях або подорож Піднебесною". Виставка художниці Алли Волобуєвої

Арт-галерея «Мануфактура» 26 травня запрошує Вас відправитись у захоплюючу подорож по містах Китаю. Поринути в філософію Піднебесної допоможуть глядачеві картини київської художниці Алли Волобуєвої.

До експозиції ввійдуть нові, ще незнайомі публіці, роботи автора.

Легкий серпанок, який під вечір наливається кольором свіжого манго, полуденна спека, дощ, що вибудовує стіни води, - все це і багато іншого можна побачити в її роботах, пов'язаних з дивним, загадковим і незбагненним Китаєм.

Аллі двічі пощастило відвідати цю азіатську країну. Лейтмотивом візиту стало самопізнання. За час перебування в Китаї, без рідних і близьких, у художниці був час заглибитись в себе. Почуття і емоції від споглядання навколишнього, наповненість образами Китаю вона надалі втілила в своїй творчості.

«Дивовижне в своїй красі місто Суджоу, де я стаю легкою і вільною. Коли всілякі дерева дикої вишні починають цвісти, дощ, який відносить всі бажання, запах весняного очерету, звичайного в цих місцях, швидкоплинні хмари, дикі птахи, які видають свої крики. Я потрапляю в полон своїх мрій і уяви», - так передає емоції від побаченого натхненна авторка картин. Емоції і враження живописця, його індивідуальність зумовлюють техніку виконання, яка допомагає розкрити внутрішній світ автора, його ідею і є інструментом втілення картини в реальність.


У Алли Волобуєвої свій творчий почерк, її роботи виконані в особливій унікальній авторській техніці. Художниця використовує спеціальні акрилові підкладки, на які після висихання шарами накладається олія. Алла Волобуєва - випускниця Республіканської художньої школи ім. Т.Г. Шевченка і Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, з 2008 р - аспірант. Художниця активно бере участь у творчому житті України і зарубіжжя (персональний проект «Бабине літо», Гоголь-Фест; персональна виставка «9 місяців в Китаї», галерея «GreenWave» (Китай, Усі, 2010); Міжнародний китайсько-український проект «100 років образотворчого мистецтва України» (Китай, Пекін, 2012) та ін. проекти. Алла - лауреат Першої премії міжнародного молодіжного конкурсу анімації у Флоренції (Італія), а також неодноразовий лауреат Першої, Третьої премії ім. Віктора Шаталіна.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення