Соціальна акція «Дні захисників України»

Соціальна акція «Дні захисників України»

Вінницьким підприємцям пропонують підтримати соціальну акцію «Дні захисників України»

В Україні вже третій рік відбувається соціальна акція «Дні захисників України». Зрозуміло, проходить вона із нагоди однойменного свята, яке відзначається 14 жовтня. У Вінниці цю акцію вже підтримала низка підприємців. Її організаторами є Всеукраїнський патріотичний рух «Гідність нації» і Спілка ветеранів війни із Росією.

За словами організаторів акції «Дні захисників України», в цьому році великі підприємства, торговельні центри, АЗС, ресторани тощо на свято робитимуть знижки або даруватимуть подарунки ветеранам АТО/ООС. Приміром, на автозаправках пригощатимуть кавою, якщо пред’явити посвідчення учасника бойових дій.

Як наголошують організатори, хтось робить такі подарунки ветеранам цілий рік, хтось із 10 по 17 жовтня, інші – лише на День захисника Вітчизни. В Україні до соціальної акції вже долучилася понад тисяча підприємств і закладів, і у кожного своя програма. Вони вивішують на вході до закладу афішу акції, а організатори додають їх до електронної гугл-карти. Її можуть переглянути всі охочі учасники АТО/ООС.


-Ми вже третій рік є співорганізаторами соціальної акції «Дні захисників України». Пропонуємо представників вінницького бізнесу і малих підприємців долучатися до неї. Таким чином ми можемо подякувати ветеранам на ї їхнє свято, – прокоментував голова обласної організації Всеукраїнського патріотичного руху «Гідність нації» Вадим Кудіяров.

Пресслужба обласної організації Всеукраїнського патріотичного руху «Гідність нації».

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення