Степан Гіга з концертною програмою "Золото Карпат"

Степан Гіга з концертною програмою "Золото Карпат"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського, Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

Друзі, у зв’язку з хворобою одного з учасників колективу Степана Гіги, на жаль, переносяться найближчі концерти народного улюбленця у Нетішині, Житомирі і нашій Вінниці.


16 січня на сцені театру ім. Садовського з концертом на підтримку ЗСУ виступить Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга.

Степан Гіга обіцяє вінничанам яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень.

«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», – анонсує артист, і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості.

Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.

«Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий, він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради», – додають організатори.


У творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста.Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні.
 Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою.

До слова, Степан Гіга – український естрадний співак, народний артист України, Член Національної ліги композиторів України.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення