Чемпіонат змішаних бойових мистецтв UFMMA

Чемпіонат змішаних бойових мистецтв UFMMA

Всі анонси від: СК Нокаут

Запрошують взяти участь у чемпіонаті Вінниччини зі змішаних бойових мистецтв UFMMA

5 лютого у Вінниці пройде відкритий чемпіонат області зі змішаних бойових мистецтв UFMMA. Змагання відбудуться в спорткомплексі «Нокаут» (вул. Батозька, 2), починаючи із 11-ї години.

Попередні заявки на участь подали близько десяти спортивних клубів із різних районів Вінниччини. Також будуть представлені сусідні регіони – Тернопільська, Івано- Франківська, Житомирська області і Київ. Прийом заявок ще триває.

— Запрошуємо спортивні клуби для участі у наших відкритих змаганнях. Медалі розігруватимуться в різних вікових категоріях, починаючи від групи 8-9 років і закінчуючи чоловікам и (від 18 років), — прокоментував президент Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв UFMMA Вадим Кудіяров.


За підсумками обласних змагань формуватиметься збірна Вінниччини для участі у всеукраїнських змаганнях.

Минулого року наші бійці показали свій неабиякий потенціал. Вони здобували бронзу на Кубку України з фрі- файту, посідали четверте місце на чемпіонаті країни з цього виду спорту, входили до п’ятірки найкращих на Кубку країни із UFMMA (за шаленої конкуренції). Це свідчить про те, що вінничани можуть гідно конкурувати на всеукраїнському рівні, — додав Вадим Кудіяров.

Як повідомив Вадим Кудіяров, цієї зими пройде ще кількаважливих змагань за участі вінницьких бійців. 25-27 лютого у Тернополі вони виступатимуть на Кубку  файту. Також двоє наших земляків в складі національної збірної боротимуться на чемпіонаті світу із MMA, що пройде наприкінці лютого в Нідерландах. Це Дарина Тищенко і Олександр Хуторянський.
 

Коментарі до події (3)
  • Волошин Роман 29 Червня

    С другом.
  • Васильева Светлана 29 Червня

    Пойду с другом
  • Маринюк Елена 29 Червня

    Пойду с парнем =)
Отримуйте
регулярні оновлення