Унікальний girls-band "UNITED PEOPLE"

Вперше у Вінниці, 5 жовтня, у Вінницькій облансій філармонії відбудеться концерт неперевершеного дівчачого  a capella-колективу "United People"!

United People – це не просто музичний гурт, це унікальний girls-band, який співає в жанрі Neo a capella. У гурті співають 5 дівчат - 4 з них   - професійні вокалістки та  одна дівчина - єдина в Україні дівчина-бітбоксер.
Особливість колективу в тому, що кожна учасниця колективу імітує голосом різні інструменти, створюючи неповторні музичні образи. Впродовж виступу не використовується жоден музичний інструмент, уся музика виконується виключно вокально. 

У 2016 році за версією А Capella Battle гурт став найкращою українською командою в жанрі а сapella, а також отримав спеціальну премію за кращі аранжування. United People першими зробили аранжування а сapella та передали своє бачення головної пісні країни – Гімну України.

5-го жовтня у Вінницькой філармонії колектив United People презентуватимуть свій перший суто авторський концерт серед гуртів а сapella в Україні, де кожна композиція – арт-пазл, а всі разом вони складуть мозаїку витончених образів, проникливих мелодій та глибокого змісту.
Також вперше в Україні для Live Vocal Show буде використано Loop Station – досить новий інструмент для нашої публіки, який допоможе розкрити нові грані та розширити межі вокального мистецтва. Сонячно-веселі та загадково-повітряні, вони не залишать байдужими нікого! 

У 2014 році гурт United People був учасником телевізійного вокального шоу "Х-фактор-5", де вони виконували несподівані композиції, від українських народних пісень до популярних англомовних треків. 
На концерті у Вінниці 5 жовтня дівчата нас неодмінно здивують!

Де: Вінницька обласна філармонія
Коли: 5 жовтня, 18:30
Ціна квитка: 90 грн

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook