Кіно під відкритим небом - кіно-мистецький проект

Кіно під відкритим небом - кіно-мистецький проект

З третього червня у Вінниці стартує кіно-мистецький проект «Кіно під відкритим небом». Протягом червня двічі на тиждень на Європейській площі транслюватимуться мультфільми просто неба! 

Графік показів: кожного понеділка та четверга протягом  місяця
Початок сеансів: 18:30 
Всі сеанси безкоштовні!

До речі, для вінничан готують не лише покази цікавої анімації українського кіновиробництва, а ще й дитячі розважальні програми та благодійну фотосесію «Янгол, який рятує життя», щоб допомогти врятувати від раку трирічного хлопчика – Дениса Матійчука.

– Ми будемо популяризувати українська анімацію, – розповіла очільниця «Кіно-Поділля» Валентина Погребняк. – У нас ще, перед початком мультфільмів, будуть ігри та подарунки для дітей, а ще буде фотосесія з крилами ангела. Усі можуть брати з собою ковдри, щоб сідати на травичку, або на лавки, і вже біля Вежі будемо всі разом дивитися мультфільми. Взагалі протягом червня ми будемо показувати різноманітну анімацію, вітчизняного та зарубіжного виробництва, але з українським перекладом. Цікава програма буде.


Щоб допомогти зібрати кошти для допомогти трирічному Денису, під час показів на площі будуть представники благодійного фонду зі спеціальними скриньками.

Реквізити для допомоги на порятунок хлопчика: 4149 4390 0888 4516 (Матійчук Аліна Володимирівна). Уточнити будь-яку інформацію можна у мами Дениса, Аліни Матійчук, за номером 067 162 03 19.

Проект «Кіно під відкритим небом» приурочений до Міжнародного дня захисту дітей. Захід організовують комунальний заклад «Центр кіномистецтва та культури «Кіно-Поділля» спільно з літературно- мистецьким об’єднанням «Імпреза» та Незалежним театром «ХуліGun».


Вам також сподобається: 
Розваги у мотузковому парку
Вінницькі мальдіви: відпочинок на озері в Черепашинцях

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення