Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?"

Відкритий кубок міста з інтелектуальних ігор "Що? Де? Коли?"

30 жовтня у Палаці мистецтв Зоря грою «Що? Де? Коли?» розпочався 24-й відкритий Кубок Вінниці з інтелектуальних ігор на призи міського голови за підтримки департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА

 - 30 жовтня о 14:00 -  ігри шкільних команд. 
У турнірі з гри «Що? Де? Коли?» 30 жовтня взяли участь 39 шкільних та 33 дорослі команд, з них 17 студентських.
Серед шкільних команд в молодшій віковій групі з гри «Що? Де? Коли?» перемогла команда «Всезнайки» (ЗОШ № 31), в середній віковій групі перемогла команда «Талісман» (ЗОШ № 4).
В старшій віковій групі з гри «Що? Де? Коли?» перемогла команда «ЕКГ» (ФМГ № 17) 17 студентських команд з більшості ВУЗів міста визначали своїх переможців з гри «Що? Де?Коли?».
Перемогла команда Вінницького національного технічного університету - «ТТТ». Серед дорослих команд з гри «Що? Де? Коли?» перше місце зайняла команда «TOST», друге місце – команда  «Роднічок», третє місце – команда «Могучая ФМГ», в якій троє гравців грають всі 24 роки.
 - 31 жовтня відбудуться 1\8 та 1\4 фіналу гри «Брейн-ринг» серед шкільних та дорослих команд.
 - 1 листопада -  будуть визначені призери з гри «Ерудит-квартет» серед шкільних та дорослих команд.
 - 2 листопада о 18.30. год у Палаці мистецтв Зоря відбудуться півфінали та фінали з гри «Брейн-ринг» серед шкільних та дорослих команд, також будуть урочисто нагороджені всі команди-призери турніру.


Вхід вільний.
Не пропусти!)

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook