Вінницька толока "Не сміти"

Вінницька толока "Не сміти"

Запрошуємо тебе на дружню толоку "НЕ СМІТИ!", де ти зможеш провести час із користю для природи та з розвагами для душі разом з ТК "Бідняжка»

Уже у неділю, 11 квітня - ми будемо прибирати територію та маркувати "Стежку здоров'я"  вздовж набережної річки Південного Бугу біля лікарні ім. Ющенка. Буде корисно, пізнавально та захоплююче! Стати учасником може кожен, незалежно від віку і статі, професії та життєвих поглядів.  Головне – це бажання змінити на краще себе і своє місто, зробивши його чистішим. Тому не гай часу та реєструйся на захід. 

Попередній план заходу:

10:00 - 12:00 - збір на галявині поблизу лікарня Ющенка (точка збору вказана нижче) добирається кожен самостійно  та розпочнемо з лекторію із запрошеними гостями (беріть із собою карімати). 

  • Компанія Еко-Сервіс (ТОВ "Подільська Січ"), поділиться досвідом сортування сміття, як це робити правильно та що для цього потрібно. 
  • Учасниця міжнародної організації "360.org" наголосить про проблему зміни клімату, а також розповість про впровадження відновлюваної енергетики.
  • Громадська організація «ДІЛИ» розповість про "Особисту еко-ефективність", а ГО  «Пангея Ультіма» про створення та реалізацію Еко-центру «Стіна». 
  • Школярі, учасники "Зеленої школи, поділяться кейсом: як зробити сортування сміття прибутковим, та чого вони досягли завдяки цьому. 

12:00 - 15:30 -  Розпочинаємо прибирання території і маркуємо маршрут «Стежини Здоров'я». Прибираємо на виділених ділянках (на суші та на воді за допомогою каяків),  розділяючи сміття  у 5 різних сміттєвих пакетів. Відвозимо його на визначені локації. 

15:30 - 17:30 -  Планується пікнік, тож приносьте із собою бутерброди та солодощі (а найголовніше - свою кружку)  і звісно культурно - розважальна програма. Щире спілкування на природі, творчий вечір з особливою атмосферою. У нас буде можливість спробувати свої сили та покататись на каяках. 
Запрошуємо музикантів та творчі колективи долучитись до нашого заходу, звертайтесь Юхимчук Алла +380687272555
Уже можемо оголосити, що буде мистецький перформанс на екологічну тему від громадської організації  "Чо?When?"

Вирученні кошти за відсортованну вторинну сировину підуть на облаштування «Стежини здоров’я».  Також нашим партнером є Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, де представники нині працюють над інформаційним буклетом про маршрут.

Дістатися до нашої локації, а саме до набережної вздовж берегу річки Південний Буг біля лікарні ім. Ющенка можна за допомогою громадського транспорту до зупинок «Наркологічний диспансер» та «Лікарня ім. Ющенка». Детальний розклад дивись ТУТ

Відповідальний організатор: Юхимчук Алла +380687272555

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення