Вінницький кінодворик просто неба з українськими стрічками

Вінницький кінодворик просто неба з українськими стрічками

До Дня Прапора та Дня Незалежності України «Центр історії Вінниці» організовує декілька подій на різних локаціях, які будуть актуальними для містян, які цікавляться історичним минулим нашого міста.

Як анонсує «Центр історії Вінниці»23 серпня о 20:00 у кінодворику на Європейській площі відбудеться лекція «Вінниця. Україна. Незалежність». Після лекції охочі зможуть долучитись до перегляду сучасного українського кіно просто неба.

24 серпня Центр презентує однойменну виставку, присвячену 30-річчю відновлення Незалежності України. Мешканці міста зможуть дізнатись про те, як жила Вінниця в умовах кризи радянського ладу, чому вінничанам забороняли мітингувати, скільки містян підтримало незалежність України, а також про вінницькі реалії кінця 80-х – початку 90-х років минулого століття.

Виставка працюватиме з 13:00 до 20:00 на Майдані Незалежності.

Також паралельно діятиме фотолокація «Сила України», на якій історичні реконструктори та сучасні військові демонструватимуть спадковість мілітарної традиції захисників України від Середньовіччя і до наших днів.

В рамках виставки військової техніки можна буде зробити пам’ятну світлину біля панцерника «Отаман Петлюра». Виставка техніки працюватиме з 10:00 до 15:00 на Європейській площі.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення