Vinnytsia Leaders Conference 2020

Vinnytsia Leaders Conference 2020

Супер-захід для молоді у Вінниці!
Реєструйся за посиланням

Програма Leaders Conference 2020:

⭐ ПЕРШИЙ БЛОК «ХТО Я?!» 🤔
🔹 Презентація урядових та неурядових програм розвитку молодіжної політики.
🔹 Панельна дискусія «Хто я для України?» підіймає питання самоідентифікації.

⭐ ДРУГИЙ БЛОК «Я – УКРАЇНА!» 🇺🇦
🔹 Панельна дискусія «Чи залежить майбутнє України від мене?» дозволить учасникам визначити свою роль у процесі державотворення.
🔹 Презентація результатів опитування щодо ставлення молоді до питання еміграції українців.
🔹 Соціальна гра «SOS», завдання якої навчити знаходити вихід із критичних ситуацій. Гра розвиває навички креативного мислення та командної роботи.
🔹 Лекція «Стрибок у майбутнє».

⭐ ТРЕТІЙ БЛОК «Я – СЬОГОДЕННЯ!» ⚡️
🔹 «Час шалених ідей». Напрацювання проєктів пройде у суперформаті. Кожен зможе стати лідером, запропонувавши новітні ідеї, інноваційні рішення та неординарні проєкти.
🔹 Нетворкінг по локаціям.
🔹«Пітчинг ідей». Надає можливість втілитись у життя шаленим ідеям, а саме: сформувати команди волонтерів, знайти спонсорів та партнерів, що стане поштовхом у розвитку себе, свого рідного міста та країни в цілому.
🔹 Підбиття підсумків.

⭐ ЧЕТВЕРТИЙ БЛОК
🔹 Ярмарок громадських організацій – це відкритий простір самопрезентації неурядових організацій, що представляють різні спільноти.
🔹 Ярмарок має на метІ привернути увагу молоді до теми волонтерства та показати реальні приклади роботи громадських організацій та втілення проєктів.
🔹 Виставка культур народів світу порадує гостей тематичними локаціями, де кожен охочий зможе поспілкуватися із представниками різних народів, а також відчути на дотик та смак особливості інших культур. Виставка сприятиме встановленню і підтримці дружніх відносин між різними народами.
🔹 Феєричний концерт від волонтерів стане чудовим завершенням програми, а запальні культурні виступи зарядять драйвом надовго та не залишать байдужим жодного глядача.

Сторінка заходу на фейсбук

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення