Казковий балет на 2 дії «Лускунчик»

Казковий балет на 2 дії «Лускунчик»

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Головною ідеєю, створеного Костянтином Пінчуком антрепризового театру «Classical Grand Ballet», є підтримка традицій класичного мистецтва. З великим успіхом проходять гастролі театру в Італії, Іспанії, Німеччині, Америці, Мексиці і звичайно в Україні.

Після аншлагових гастролей в Італії та Швеції театр «Classical Grand Ballet» представить глядачеві шедевр світової класики балет-казку «Лускунчик».

Казка «Лускунчик і мишачий король» була задумана Теодором Гофманом як яскрава, фантастична, мальовнича феєрія, в яку можна перетворити звичайне дитяче свято.

Напевно кожній людині знайомий такий Різдвяний персонаж, як Лускунчик, він власне і є візитна картка новорічного спектаклю. Сама дія вистави відбувається взимку, напередодні Різдва, коли збирається вся родина, і дарує один одному подарунки. Дії балету переносять нас в засніжене місто, а новорічна ялинка є центральним об'єктом декорацій. Балет був поставлений як дитяче свято з фантастичними перетвореннями. І для багатьох сімей вже стало традицією всім разом відвідати театр і поринути в атмосферу свята і чаклунства!

Адже так спокійно і радісно на душі, коли звучить чарівна музика П.Чайковського, а все кого ти любиш, поруч!

"Танець сніжинок", який своїм звучанням нагадує звуки падаючого снігу, кружляє тебе і манить в казку!

Подаруйте своїм близьким і коханим людям казку - запросіть їх на виставу!

Вартість квитків: 100-300 грн.
Дата і час: 20 січня, 19:00
Місце: Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського
Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook