Вистава онлайн  "Дім Бернарди Альби"

Вистава онлайн "Дім Бернарди Альби"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Романтична драма на 2 дії "Дім Бернарди Альби" від іспанського автора Федеріко Ґарсія Лорка.

Романтична драма на 2 дії
Режисер-постановник – н.а.України Таїса Славінська
Художник-постановник – Анатолій Пеньковський
Костюми - Олена Опольська

Сюжет: Дія п'єси відбувається на півдні Іспанії в Андалусії. Дійство розпочинає смерть, якою воно і завершується. Сюжет про долю та світогляд деспотичної матері - Бернарди Альби - та її п'яти неодружених доньок. Про світогляд пересічної людини загалом, про данину традиціям і забобонам, про мораль, справжню та видиму, про життєві орієнтири.

П'єса для театру останнього романтика ХХ ст. іспанця Федеріко Гарсіа Лорки написана за два місяці до його трагічної загибелі ( 1936р.) і вперше поставлена у березні 1945 року в Буенос-Айресі трупою Маргарити Ксиргу. Це він побудував "Дім Бернарди Альби", де, люблячи і страждаючи, спалюючи себе нерозтраченою пристрастю, замуровані жінки.
“Поки буде тривати жалоба, жоден порив вітру не повинен прорватися з вулиці до мого будинку,” – повідомляє Бернарда (н.а.Укр.Лідія Бєлозьорова), оголошуючи після смерті чоловіка восьмирічну скорботу й прирікаючи п'ятьох своїх дочок на самотність. Але тайфун, здатний зруйнувати будь-яку фортецю, народжується в ній, коли дві її дочки закохуються в одного чоловіка...

22 травня о 18.30 онлайн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення