Вокально-інструментальний ансамбль «Пісняри» з концертом у Вінниці

Вокально-інструментальний ансамбль «Пісняри» з концертом у Вінниці

Легендарний ансамбль «Пісняри» возз'єднався в колишньому «золотому» складі у Вінниці дасть довгоочікуваний концерт. 
Концерт у Вінниці запланований на 16 травня у Будинку офіцерів. 
На сцену в рамках концерту у Вінниці вийде «золотий склад» ВІА «Пісняри» за участі Леоніда Борткевича і АНАТОЛІЯ Кашепарова. 
Прошло майже півстоліття з того часу, як Володимир Мулявін під ім'ям «ПІСНЯРИ» зібрав з кращих виконавців того часу, колектив який до цього дня продовжує активно гастролювати. Минуло майже півстоліття, а до сих пір знаменита «Біловезька пуща» щемить серце.
«Білоруські Бітлз» до сих пір настільки затребувані, що у свій час по просторах СНД гастролював одночасно відразу три складу легендарного ВІА, в кожному з яких брало участь один або кілька музикантів, яким в тому чи іншому періоді довелося працювати в ансамблі.
Отже, на сцену вийдуть найвідоміші і яскраві солісти ансамблю - Леонід Борткевич і Анатолій Кашепаров.
На концерті ви почуєте найяскравіший і відомі композиції з репертуару безсмертного ансамблю, які виконають знайомий і улюблений мільйони голоси улюблених артистів.

«Пісняри» — легендарний вокально-інструментальний ансамбль з Мінська. Колектив під керуванням В. Г. Мулявіна був створений у 1969 році. Їх головні хіти «Касів Ясь канюшину», «Біловезька пуща», «Белоруссия», «Вологда», «За півгодини до весни», «Крик птаха».

За основу «Пісняри» взяли білоруський фольклор: вони включали до репертуару естрадні обробки народних пісень, а тексти присвячували білоруській культурі та історії.

Дата: 16 квітня
Місце: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 120 - 300 грн

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook