Розпродаж у мережі магазинів  «Гардинія»

Розпродаж у мережі магазинів «Гардинія»

Придбати важливі елементи декору для домівки можна починаючи з 1 лютого. Акція має традиційний щорічний характер і триватиме впродовж усього місяця до 28 лютого включно. В асортименті кілька тисяч позицій тюлю, гардин, а також килимів різних кольорів, розмірів і матеріалів. На деякі види товарів діє знижка до 70%.

Усі ми знаємо, що одним з найважливіших елементів декору наших помешкань є штори. Саме вони задають загальний настрій будинкам та квартирам і створюють у них атмосферу затишку. Мережа магазинів «Гардинія» пропонує штори на будь-який смак і гаманець. А у спеціалізованих відділах низьких цін можна знайти сотні позицій цієї продукції. Ціна стартує від 35 гривень.

Не варто забувати і про гардини, які є прекрасним доповненням декору наших домівок. У «Гардинії» їх можна знайти різноманітних розмірів і кольорів. Їх вартість починається від 95 гривень, що є нижчим навіть за ціни на міських ринках. І, звісно, куди ж без килимів, які мають різноманітні забарвлення, форми та унікальні дизайни. Найбільшою популярністю серед покупців користуються турецькі, бельгійські та перські. На останні у «Гардинії» особливо спокусливі ціни.

Придбати продукцію за низькими цінами можна за цими адресами:

  • Cалон «Гардинія», проспект Коцюбинского, 48 (067)234-11-44
  • Салон «Гардини», вулиця Некрасова, 48-А (0432)61-21-70
  • Салон «Прем’єр», вулиця Пирогова, 39 (096)963-35-33
     
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення