Дізнайтеся більше про Палац "Україна" у Києві

Палац «Україна» (російською мовою – «дворец Украина»), афіша котрого ніколи не буває порожньою, добре відома жителям столиці та інших міст. Він вважається не лише найбільшим закладом даного типу, це головна сцена країни, котра приймала найвідоміших зірок естради та шоу-бізнесу.
Також тут проводяться найважливіші мистецькі заходи, починаючи врученням премій видатним діячам та закінчуючи відмічанням пам’ятних дат та державних свят. Отримав Київ палац «Україна» в кінці шістдесятих років минулого століття (будівництво велося з 1965-1970 рр.). Над створенням будівлі працювали видатні архітектори, дизайнери, інженери – Є. Мариненко, І. Вайнер, П. Жилицький, І. Кракіс та ін. З 1996 р. споруда внесена до списку архітектурних пам’яток держави.

Концерти в палаці «Україна» відбуваються часто і для них облаштовані мала та великі зали. Також тут можна проводити конференції (є вся відповідна апаратура), для проведення дійств можна використовувати фойє та просторі банкетні зали. Працює студія звукозапису із сучасною технікою та професійним персоналом.

Палац «Україна», афіша котрого не дозволить пропустити найцікавішу подію, розташований за адресою вул. Велика Васильківська, 103 (поряд із однойменною станцією столичного метрополітену «Палац Україна»).
Каса закладу працює щоденно з 10:00 до 19:00 з обідньою перервою з 13:00 до 13:45, телефон каси (044) 247-24-76.
Попереднє замовлення квитків на обрану подію можна зробити по тел. (044) 247-23-03, також доступне бронювання білетів он-лайн. 

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook