Події Хмельницького для дітей

Хмельницький для дітей - Виставка Трансформерів
Дітям Виставка Трансформерів
Пт. 20 Жовтня 12:00 - 21:00
Хмельницький для дітей - Музична казка "Петрик і Вовк"
Дітям Музична казка "Петрик і Вовк"
Нд. 29 Жовтня 17:00
Хмельницький для дітей - Мультфільм анімація "Твоє ім'я"
Дітям Мультфільм анімація "Твоє ім'я"
Сб. 21 Жовтня 10:30
Хмельницький для дітей - Ковзанка "Льодовий період"
Дітям Ковзанка "Льодовий період"
Пт. 20 Жовтня 08:00 - 23:45
Хмельницький для дітей - Мультфільм "Мій маленький поні"
Хмельницький для дітей - Екскурсія містом
Дітям Екскурсія містом
Пт. 20 Жовтня
Хмельницький для дітей - Joy Land у Хмельницькому
Дітям Joy Land у Хмельницькому
Пт. 20 Жовтня
Хмельницький для дітей - Дитяча Планета
Дітям Дитяча Планета
Пт. 20 Жовтня
Хмельницький для дітей - Аквагрим у Sky Park
Дітям Аквагрим у Sky Park
Пт. 20 Жовтня
Хмельницький для дітей - Караоке у Sky Park
Дітям Караоке у Sky Park
Пт. 20 Жовтня
Хмельницький для дітей - Розіграш подарунків у Sky Park

Дізнайтеся ще про події для дітей у Хмельницькому

Діти – це не лише квіти життя та надія нації, це стимул для батьків до постійного самовдосконалення і розвитку, каталізатор змін, а ще нескінченне джерело енергії, котру потрібно направити в позитивне русло. На допомогу батькам діток різного віку – від рочку до вісімнадцяти – створена наша афіша moemisto Хмельницький. Тут публікуються оголошення про різні події, орієнтовані на підростаюче покоління.

На вистави, казки, музичні спектаклі, створені за мотивами робіт українських та зарубіжних авторів, народної творчості, запрошує ляльковий театр у Хмельницькому (Хмельницький академічний обласний театр ляльок). Знаходиться він у центральній частині міста по вул. Проскурівській, 46. За десятиліття роботи (а заснований заклад в 1970 році) отримав безліч прихильників та заклав любов до прекрасного в не одне покоління. Дитячі вистави у Хмельницькому проходять і на великій сцені міського академічного театру ім. М.Старицького. Щороку його репертуар, призначений для наймолодших глядачів, поповнюється новими захоплюючими дійствами. У Хмельницькому для дітей проводяться і інші заходи: цікаві зустрічі, літературні читання, години історичної правди, знайомства з новими виданнями. А саме відбуваються вони в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка (вул. Свободи, 51). На активний відпочинок малечу запрошує дитячий розважальний центр Sky Park у клубі СВ. Батутна зона, ігрові автомати, скелодром, кімнати для святкування, 7D кінотеатр, піцерія, кондитерська – це далеко не повний перелік того, що є у центрі.

На афіші moemisto можна ознайомитися із анонсами подій у ньому на найближчий період. Це майстер-класи, аквагрим, малювання, навчання, тематичні свята та розваги, естафети. Одним словом, сумувати не доведеться. Слідкуйте за нашою афішею, підписуйтесь на оновлення, тоді ви завжди будете в курсі найцікавіших дитячих подій у Хмельницькому.

Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Афіша Хмельницького завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook