Ковзанка Льодовий період

У Хмельницькому працює ковзанка "Льодовий період".

Льодове поле розміром 20х40м має металевий дах, що надає комфортні умови для відпочинку при будь-яких погодних умовах.

 • Постійно працює прокат ковзанів, у наявності є:

- Ковзани фігурні як для жінок, так і для чоловіків від 25 по 41 розмір

- Хокейні чоловічі від 32 по 45 розмір

Всі ковзани проходять дезінфекцію та сушку на кварцевій сушильній системі, що забезпечує їхнє зберігання в належних санітарних умовах.

Ковзанка працює до 22:30. Тривалість сеансу - 45 хвилин. На вартість квитка впливає обраний вами час і день для катання, а також ваш вік. У вихідні та святкові дні ціна однакова для всіх. Також можливо придбання абонементів на тривалий час.

Після кожного сеансу йде очистка льодового поля за допомогою льодоочисної машини, яка щоденно заправляється 500 літрами гарячої води. Це надає нам можливість постійно підтримувати лід в ідеальному стані. Тут перш за все дбають про безпеку відвідувачів, на території ковзанки цілодобово ведеться відеоспостереження, здійснюється чергування правоохоронних органів, постійно перебуває власна охорона.

Для зручності ви можете скористатися камерами зберігання. Якщо ви вперше вийшли на лід або бажаєте вдосконалити свою майстерність катання на ковзанах, скористайтеся послугами інструкторів. Для індивідуальних занять зручнішими будуть денні сеанси - і в плані цінової політики, і в плані завантаженості льодового поля. На ковзанці постійно перебуває черговий медпрацівник для надання першої медичної допомоги у випадку травми.

Розклад роботи: щодня з 10:30 до 22:30

Детальна інформація за номером: (093) 129 78 32.

Коментарі до події (4)
 • Александр Адмирал 22 Грудня

  номер не існує(. Додайте правильні контакти!
 • Aндрей Чубковець 12 Листопада

  З якого числа ви відкриєтесь?
 • Андрей Гуменюк 29 Травня

  Ковзанка не працює!!! номер не відповідає(((

  Адміністратор Хмельницкий Андрей Гуменюк 29 Травня

  Спробуйте зателефонувати ще раз, ковзанка працює з 1 вересня по 1 липня - з 10:00 до 23:00. Маєте змогу, то під'їдьте туди - особисто.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення