Ковзанка Льодовий період

Круглий рік у Хмельницькому працює ковзанка "Льодовий період".

Новітні холодові установки дають можливість зберігати якість льоду напротязі року. Льодове поле розміром 20х40м має металевий дах, що надає комфортні умови для відпочинку при будь-яких погодних умовах.

  • Постійно працює прокат ковзанів в наявності є:

- Ковзани фігурні як для жінок так і для чоловіків від 25 по 41 розмір

- Хокейні чоловічі від 32 по 45 розмір

Всі ковзани проходять дизинфекцію та сушку на кварцовій сушильній системі, що забезпечує їх зберігання в належних санітарних умовах.

Ковзанка працює до 23:00. Тривалість сеансу - 45 хвилин. На вартість квитка впливає обраний вами час і день для катання, а також ваш вік. У вихідні та святкові дні ціна однакова для всіх. Також можливо придбання абонементів на тривалий час.

Після кожного сеансу йде очистка льодового поля за допомогою льодоочисної машини яка щоденно заправляється 500 літрами гарячої води це надає нам можливість постійно підтримувати лід в ідеальному стані. Тут перш за все дбають про безпеку відвідувачів, на території ковзанки цілодобово ведеться відеоспостереження, здійснюється чергування правоохоронних органів, постійно знаходиться власна охорона.
Для зручності ви можете скористатися камерами зберігання. Якщо ви вперше вийшли на лід або бажаєте вдосконалити свою майстерність катання на ковзанах скористайтеся послугами інструкторів. Для індивідуальних занять зручнішими будуть денні сеанси і в плані цінової політики і в плані загруженості льодового поля. На ковзанці постійно знаходиться черговий медпрацівник для надання першої медичної допомоги у випадку травми.

Розклад роботи:

  • з понеділка по п'ятницю з 8:00 - 23:00
  • субота та неділя з 10:00 - 23:00

Детальна інформація за номером: (063) 600 01 46

Коментарі до події (2)
  • Андрей Гуменюк 29 Травня

    Ковзанка не працює!!! номер не відповідає(((

    Адміністратор Хмельницкий Андрей Гуменюк 29 Травня

    Спробуйте зателефонувати ще раз, ковзанка працює з 1 вересня по 1 липня - з 10:00 до 23:00. Маєте змогу, то під'їдьте туди - особисто.
Отримуйте
регулярні оновлення