Event Industry Forum 2019

Event Industry Forum 2019

8-9 лютого у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться другий масштабний Event Industry Forum 2019. Найбільша галузева подія для експертів івент-ринку. Захід, який спрямований ідентифікувати галузь event-індустрії в Україні. #EIF2019 - розширює масштаби.

Цього разу 5 залів присвячених актуальним напрямкам,а саме: - main - corporate - convention - festivals/concerts/EDM - wedding. А ще Event Expo, номінація Burning Bike та грандіозне Afterparty. Ціль форуму - вирішення важливих завдань, обмін досвідом і налагодження діалогу з учасниками ринку послуг. У ці 2 дні учасники матимуть змогу: Провести індивідуальні зустрічі з клієнтами та партнерами. Представити власні послуги на event-expo. Почути знакові кейси та нові ідеї для проектів. Побачити технологічні новинки event-індустрії. Вивчити нові можливості маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії. Отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку. Дізнатися багато нового і цікавого від експертів і професіоналів event-індустрії. Відвідати панельні дискусії та огляди знакових кейсів від opinion leaders своєї справи. Знайти потенційних партнерів, команду і навіть спонсора. Замовити організацію заходу за спеціальними умовами у професійних event-агенцій.

Організатори обіцяють цікаву та насичену навчальну програму, серед анонсованих спікерів: Андрій Федорів, один з найуспішніших маркетологів країни, виступить на тему: «Персональний бренд івентора: вимога часу, що змінює свідомість» Андрій Федорів – власник незалежної креативної компанії Fedoriv. Сальваторе Сагоне розкаже про свій міжнародний досвід з темою: «The global event industry development through the lents of BeaWorld» – How the events have turned in live communication. New formats, new approaches, new trends that has won at the most famous international Award. «Розвиток індустрії глобальних івентів крізь призму BeaWorld» – як заходи перетворилися на спосіб живої комунікації. Нові формати, нові підходи та нові тенденції, які здобули найпрестижніші міжнародні нагороди. Сальваторе Сагоне – співзасновник та президент ADC Group, засновник Bea World Festival. Еліна Ютеліте разом із Дженні Бйоркльоф покажуть, що працює, а що ні, коли йдеться про стратегічний маркетинг у соціальних мережах: Social media marketing for events: how to stop posting and start engaging! «Творче мислення: де шукати натхнення для ідей» від Serhiy Nekleva, більше відомий під псевдонімом Kartyna Nekleva. Засновник та власник однієї з найкреативніших та найуспішніших event-агенцій країни S*EVENT. Наталія Чижова з актуальною темою: «Івент-агенція та замовник: еволюція відносин». Наталія – директор івент-агентства Plombir. Керівник Rockets Event Сергій Родінов дискутуватиме про наболілу тему для івенторів у панельній дискусії «Mission impossible: абсурдність тендерних ситуацій по івентах – що з цим робити?». Денис Ринський, керівник Global Events, про важливу тему в івент-маркетингу: «Урочисте відкриття - другого шансу не буде». Сім активних майданчиків та різноманітні формати діалогу з учасниками заходу, експо-зона та неформальне спілкування ввечері, нові знайомства та море яскравих емоцій. Два дні, що перевернуть Ваше уявлення про подієву індустрію.

Спікери #EIF2019 – організатори найбільших фестивалів і бізнес-форумів, режисери, продюсери, дизайнери, майстри PR і просування, визнані лідери в галузі стратегічного планування та створення заходів.. Ознайомитись із інформацією про форум можна на сайті.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook