Event Industry Forum 2019

Event Industry Forum 2019

8-9 лютого у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться другий масштабний Event Industry Forum 2019. Найбільша галузева подія для експертів івент-ринку. Захід, який спрямований ідентифікувати галузь event-індустрії в Україні. #EIF2019 - розширює масштаби.

Цього разу 5 залів присвячених актуальним напрямкам,а саме: - main - corporate - convention - festivals/concerts/EDM - wedding. А ще Event Expo, номінація Burning Bike та грандіозне Afterparty. Ціль форуму - вирішення важливих завдань, обмін досвідом і налагодження діалогу з учасниками ринку послуг. У ці 2 дні учасники матимуть змогу: Провести індивідуальні зустрічі з клієнтами та партнерами. Представити власні послуги на event-expo. Почути знакові кейси та нові ідеї для проектів. Побачити технологічні новинки event-індустрії. Вивчити нові можливості маркетингу і продажів для підвищення конкурентоспроможності компанії. Отримати рекомендації та поради провідних експертів ринку. Дізнатися багато нового і цікавого від експертів і професіоналів event-індустрії. Відвідати панельні дискусії та огляди знакових кейсів від opinion leaders своєї справи. Знайти потенційних партнерів, команду і навіть спонсора. Замовити організацію заходу за спеціальними умовами у професійних event-агенцій.

Організатори обіцяють цікаву та насичену навчальну програму, серед анонсованих спікерів: Андрій Федорів, один з найуспішніших маркетологів країни, виступить на тему: «Персональний бренд івентора: вимога часу, що змінює свідомість» Андрій Федорів – власник незалежної креативної компанії Fedoriv. Сальваторе Сагоне розкаже про свій міжнародний досвід з темою: «The global event industry development through the lents of BeaWorld» – How the events have turned in live communication. New formats, new approaches, new trends that has won at the most famous international Award. «Розвиток індустрії глобальних івентів крізь призму BeaWorld» – як заходи перетворилися на спосіб живої комунікації. Нові формати, нові підходи та нові тенденції, які здобули найпрестижніші міжнародні нагороди. Сальваторе Сагоне – співзасновник та президент ADC Group, засновник Bea World Festival. Еліна Ютеліте разом із Дженні Бйоркльоф покажуть, що працює, а що ні, коли йдеться про стратегічний маркетинг у соціальних мережах: Social media marketing for events: how to stop posting and start engaging! «Творче мислення: де шукати натхнення для ідей» від Serhiy Nekleva, більше відомий під псевдонімом Kartyna Nekleva. Засновник та власник однієї з найкреативніших та найуспішніших event-агенцій країни S*EVENT. Наталія Чижова з актуальною темою: «Івент-агенція та замовник: еволюція відносин». Наталія – директор івент-агентства Plombir. Керівник Rockets Event Сергій Родінов дискутуватиме про наболілу тему для івенторів у панельній дискусії «Mission impossible: абсурдність тендерних ситуацій по івентах – що з цим робити?». Денис Ринський, керівник Global Events, про важливу тему в івент-маркетингу: «Урочисте відкриття - другого шансу не буде». Сім активних майданчиків та різноманітні формати діалогу з учасниками заходу, експо-зона та неформальне спілкування ввечері, нові знайомства та море яскравих емоцій. Два дні, що перевернуть Ваше уявлення про подієву індустрію.

Спікери #EIF2019 – організатори найбільших фестивалів і бізнес-форумів, режисери, продюсери, дизайнери, майстри PR і просування, визнані лідери в галузі стратегічного планування та створення заходів.. Ознайомитись із інформацією про форум можна на сайті.

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші події Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook