Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про кінотеатри Львова

Кіно – це мистецтво, яке не залишає людину байдужою. Раніше, як тільки з’явився перший кінотеатр у Львові (а це відбулося в 1896р.), його зали були вщерть заповнені, а біля входу вишикувались черги із бажаючих потрапити на наступний сеанс. Сьогодні такі аншлаги можна спостерігати хіба тільки під час прем’єри найочікуванішого фільму чи анімації. Проте кінозали не пустують, вони працюють кожного дня, пропонуючи глядачам різні по стилю та жанру картини. Також кожен бажаючий може відвідати щорічні кінофестивалі, що проходять у місті Лева - WIZ-ART, «Кінолев».
Майже у кожному районі міста має Львів кінотеатр. До найпопулярніших з них відносять:
   • Кінопалац (вул. Театральна, 22);
   • ім. О.Довженка (просп. Червоної Калини, 81);
   • «Львів» (вул. Самчука, 12);
   • Мультіплекс в ТРЦ Victoria (вул. Кульпарківська, 226 А);
   • Планета кіно IMAX (вул. Стрийська, 30);
   • «Копернік» (вул. М. Коперника, 9);
   • Львівський кіноцентр (вул. Володимира Великого, 14а).

Що ж показують в сучасних кінотеатрах? Це українські та зарубіжні картини різного жанру та тематики. Серед них є комедії, бойовики, фентезі, детективи, фантастика, еротика, психологічні драми, жахи, екшн, а також суміш жанрів. Для сімейного перегляду, дітей та підлітків пропонують добрі та веселі фільми, анімацію. Якщо глядачі бажають відчути ефект присутності, то для них доступні покази у форматах ЗD, 5D та 8D.

Анонси та офіційні трейлери розміщає наша кіноафіша у Львові. На сайті можна дізнатися розклад показів, тривалість сеансу, акторський склад, на яку аудиторію орієнтований фільм, вартість вхідного квитка. Також в режимі он-лайн реально забронювати необхідну кількість місць та викупити їх. Слідкуйте за публікаціями, адже постійно оновлюється наша афіша.
У Львові кіно – це не просто приємно проведене дозвілля, це культурний відпочинок, котрий здатний перенести у інший вимір. Тож будьте в курсі всіх цікавих подій міста – підписуйтеся на нашу сторінку!