Тури Львова

Куди ви бажаєте поїхати?
Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про всі тури Львова

Поїздки - це саме те, що дозволяє людині змінити звичну обстановку та зануритися у щось незвичне та хвилююче. Звісно, не кожен має змогу зірватися з місця і одразу податися на край землі – для того потрібно мати час та вільні кошти. Проте поїхати у сусіднє місто чи село, вибратися за межі свого населеного пункту чи хоча б просто прогулятися віддаленими його мікрорайонами може кожен. Придбати тури у Львові на будь-який смак та гаманець пропонують туроператори та турагентства міста.
Податись у поїздку можна двома шляхами: влаштувати своїми силами або купити готові путівки у Львові. Перший варіант видається трохи дешевшим та дозволяє врахувати усі побажання клієнта. Проте, як підказує досвід, не всі мандрівники можуть вникнути у нюанси, особливо якщо мова йде про закордонний вояж, тож неприємні несподіванки дуже ймовірні. Туроператори ж, пропонуючи поїздки зі Львова, мають змогу організувати власний маршрут чи продати горящу путівку майже за безцінь.
Усі путівки, екскурсії зі Львова можна згрупувати у три групи: по рідному місту, маршрути по Україні, зарубіжні мандрівки. Але по характеру туру, по його місцю призначенню та особливостях, виділяють:
   • відпочинок на березі моря, річки, водосховища, озера, водопаду тощо;
   • відпочинок у горах (зимовий, літній);
   • круїз по річці, морю, океану;
   • тематична екскурсія (по замках, палацах, парках, природних чудесах);
   • квести, івенти;
   • екстремальний відпочинок (сплав, рафтинг, каякінг, спуск в печеру, підйом на вершину);
   • тури здоров’я (санаторії, курорти);
   • паломницькі поїздки.
Хочете податись у мандрівку, але не вирішили куди? Не знаєте, чим зайнятися у найближчі вихідні? Завітайте на нашу афішу і ідеї для поїздки знайдуться самі по собі. А підписавшись на оновлення нашого сайту ви завжди будете в курсі усіх подій на туристичному ринку Львова.