Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про акції магазинів у Львові

Любов, пристрасть до покупок більшість людей вважають суто жіночим заняттям, проте і чоловіки ним займаються. Всупереч загально розповсюдженій думці, не всі представники сильної половини людства не переносять вигляду торгових рядів та магазинних вітрин. Багато з них також із задоволенням проводять час у торгових залах, вишукуючи щось для себе чи своїх близьких.

Шопінг у Львові виведений на високий рівень, тож у місті запросто можна купити брендові речі та товар із бюджетної цінової категорії. Також дуже часто торгові заклади проводять різноманітні акції у Львові, дають чудові знижки. Саме такі кампанії дозволяють їм збільшити обсяг продаж, позбутися залишкового товару, а покупцям – отримати бажану річ за більш вигідною ціною. Найбільшим попитом у галицькій столиці користуються наступні товари:
   • подарунки та сувенірна продукція;
   • предмети гардеробу – взуття, одяг, білизна для дітей, чоловіків та жінок;
   • аксесуари – сумки, гаманці, ремінці, рукавички, шарфики;
   • ювелірні вироби, наручні годинники, біжутерія;
   • косметика (декоративна та для догляду), парфумерія.

Магазини Львова пропонують ці та інші товари в широкому асортименті. Люди, котрі стежать за їхньою роботою, знають, що найбільші знижки трапляються в певні періоди, а саме напередодні зміни сезонів (весна-літо та осінь-зима). Також грандіозні ярмарки та розпродажі влаштовують перед святами – Новим роком та Різдвом, Великоднем, днем усіх закоханих, в «чорну п’ятницю».

 Якщо вас цікавлять знижки у Львові, то завітайте в торгові центри, наприклад, у «Магнус» (вул. Шпитальна, 1), «Інтер-сіті» (вул. Чорновола, просп. Червоної Калини), «Роксолану» (вул. Соборна, 14), King Cross Leopolis (вул. Стрийська, 30) та ін. Ще більше вдалих місць для шопінгу ви знайдете на нашій афіші. Тож слідкуйте за нашими публікаціями, а ще краще - підписуйтеся на оновлення просто зараз!