Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про спортивні події Львова

Як і по всій Україні, спорт у Львові дуже люблять, хоча віддають перевагу різним його видам. Майже кожна людина займається або ж займалася раніше фізкультурою – бігом, танцями, футболом, бойовими мистецтвами. Якщо ж час або стан здоров’я не дозволяють потренуватися, то завжди можна спробувати себе в ролі глядача. Тож спортивні події у Львові притягують велику аудиторію – і учасників, і вболівальників, тому такі події є надзвичайно велелюдними.
Традиційно розвивається футбол у Львові, котрий разом із хокеєм стали першими видами командного спорту, які проводили змагання на теренах сучасної України. Сьогодні тут проходить щорічний фестиваль футбольних фанів, котрий є наймасштабнішим дійством такого роду у Східній Європі.
Поруч із футболом та хокеєм у місті діють професійні команди гандболу, баскетболу, волейболу, водного поло, футзалу, регбі, спідвею. Усі бажаючі можуть пограти у шахи та шашки, зайнятися стрільбою з лука, атлетикою, гімнастикою, танцями, тенісом. В асортименті представлені в галицькій столиці різноманітні бойові мистецтва – карате, таеквондо, кунг-фу, ушу, айкідо, копуейра, бойовий гопак тощо.
Головні спортивні заходи Львова відбуваються на стадіонах, яких у місті є декілька:
   • «Арена Львів», розташована по вул. Стрийській, 199;
   • «Динамо» (вул. В. Янева, 10);
   • «СКА» (вул. Клепарівська, 39а);
   • «Легіон Арена» (вул. Гвардійська, 32);
   • «Прогрес» (вул. Б. Януша, 1);
   • «Скіф» (вул. М. Черемшини, 17);
   • «Україна» (вул. Липова Алея, 5) та багато інших.
Також у Львові є басейни, аквапарк «Пляж» (вул. Княгині Ольги, 114), льодові арени та палац, цілі спортивно-оздоровчі комплекси, фітнес- та тренажерні зали, спортивні клуби і т.д.
Підписавшись на нашу афішу, ви не лише знатимете про всі події спортивного характеру, що відбуваються у Львові, а й зможете знайти заняття собі до душі.