Дізнавайтеся більше про Академічний театр для дітей та юнацтва у Львові

Театр дітей та юнацтва (Львів) – це місце, де буде цікаво і можна організувати корисне дозвілля як малих дітей, так і підлітків. Заклад особливо цікавий тим, що створений у 1920 році і був першим театром в Україні, адресованим найменшим глядачам. Щоправда, тоді він діяв у Харкові, а в 1944 р. після гастролей переїхав до Львова. Сьогодні він розміщений по вул. Гнатюка, 11, на території, де колись існував міський сад із літньою сценою та театром-вар’єте. Згодом тут побудували дерев’яний театральний майданчик з критими ложами. Наприкінці тридцятих років ХХ століття для потреб Єврейського театру облаштували кам’яницю, а згодом у ній «оселився» театр юного глядача.

Афіша театру для дітей запрошує переглянути вистави вдень та ввечері. Репертуар включає в себе спектаклі, поставлені за відомими дитячими творами світових та вітчизняних літераторів, класикою, казками, також використовуються авторські сценарії сучасних митців. Проте репертуар постійно розширяється та покращується. Ціни на спектаклі досить низькі аби бути доступними для усіх дітей. Проте ціна квитків, купити котрі можна у касі закладу, залежить від дня (у будні дешевше, ніж у вихідні), часу вистави (вечірні сеанси дорожчі), та й від самої вистави.
Ляльковий театр Львова влаштовує різні акції, наприклад, день дешевого квитка, коли усі квитки на денні вистави останньої суботи місяця вартують лише 17 грн.
Зв’язатися з касою можна за тел. +380 (32) 255-33-30, з дирекцією - +380 (32) 255-32-74.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення