Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever - Вистава

Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever - Вистава

Всі анонси від: Театр для дітей та юнацтва

Показ вистави "Про що мовчать чоловіки або Дикун Forever" відбудеться у театрі для дітей та юнацтва 17 травня. Початок - о 19.00. Вартість квитків становить від 140 гривень.

На глядачів очікує комедійний моноспектакль, головну роль якого зіграє Заслужений артист України - Олексій Гнатковський. Він на прикладу власних сімейних відносин висвітлюватиме абсурдність взаємних претензій, спорів та конфліктів між чоловіком та жінкою.

"Спектакль виповнений у жанрі стендап. Це є веселий монолог актора про відносини між чоловіком та жінкою", - зазначають організатори.

Тривалість вистави - понад 2 години.

Вікові рекомендації - 16+.

До слова, п'єса "Дикун" була написана американським сімейним психологом, а також за сумісництвом актором - Робом Беккером. Прем’єра відбулась на Бродвеї 26 березня 1995 року і з тих пір не сходить зі сцен по всьому світу, та навіть занесена до Книги театральних рекордів як найбільш довгограюче one-man show.

Коментарі до події (2)
  • Патріотка 28 Лютого

    Пощастило побувати на допрем'єрному показі :) Вистава - супер! Сучасно, легко і, щонайголовніше, смішно - спектакль у компанії актора проходить непомітно :) Насміялися від душі! Якщо хтось вагається, чи йти, чи ні, то таки купуйте квитки! Ви не пошкодуєте! :)

    Олег Новосад Патріотка 13 Березня

    До речі, ділюсь посиланням https://goo.gl/N2zyKi квитки на stand-up комедію у Львові 1 квітня
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Львова завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook