"Бібліофест" у Тернополі

Вже десять років поспіль Тернопільські міські бібліотеки проводять Бібліотечний фестиваль. Цьогоріч буде проходити вже Х Бібліофест. Він буде тривати три дні  (28-30 вересня) із різноманітними заходами поріхних бібліотеках міста.

Бібліофест у Тернополі - це щорічний бібліотечний фестиваль, який тішить літературних гурманів міста і гостей з інших регіонів новими літературними шедеврами та відкриває по-новому старі твори. «Бібліофест» – це також хороший привід в черговий раз згадати про українські бібліотеки, їх значення для інтелектуального розвитку української нації. Адже українці – це народ, який читає, який поважає та любить читати книги. 

Урочиста частина розпочнеться в Українському Домі "Перемога" 28 вересня о 10.00 годині.
Вас чекатиме літературний батл за участі тернопільських літераторів, інтерактивні майстерні, нова колекція артбуків, про все інше - на прес-конференції)))

Минулого року центральною подією Бібліофесту стало встановлення рекорду Тернополя «Найбільша колекція мистецьких Артбуків». Зокрема, представниками реєстру рекордів Тернополя зафіксовано 69 мистецьких Артбуків, аналогів яких немає в Україні. До слова, ця колекція Артбуків є не лише найбільшою в Тернополі, а й в Україні. І для того, аби зафіксувати та встановити рекорд України, уже завтра до Тернополя прибудуть представники Національного реєстру рекордів.
Що стане ізюминкою фестивалю цього року, побачимо:)

В Тернополі проходить «Бібіліофест» для популяризації читання книг, авторів та бібліотечної системи.

Програма фестивалю надзвичайно багатогранна, окрім систематичних презентацій, пройдуть авторські читання, екскурсії, години фототерапії та багато іншого.

Буде цікаво, кориснро та весело!
Не пропусти!
Всі заходи безкоштовні!
 

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення