Дізнайтеся більше про святкування Нового року та Різдва у Тернополі

Новий рік та Різдво - це особливі свята, їх з нетерпінням чекають всі, від малого до великого, адже це казкова пора, коли і дорослі, і діти починають вірити у казку та чекати здійснення усіх мрій.

 Святкова атмосфера починає витати у повітрі ще напередодні дня Святого Миколая, адже саме з цього чарівного свята розпочинаються новорічно-різдвяні свята. У цей період кожна домівка, кожна родина та кожне місто та селище починають готуватись до зимових свят. Тернопіль не виключення, у цей час місто перетворюється у казку, повсюди новорічна ілюмінація, гірлянди, прикраси, біля магазинів розміщені новорічні фотозони, вікна будинків та вітрини магазинів прикрашені новорічними малюнками та сніжинками. На вулиці звідусіль лунають новорічні вітання, колядки, щедрівки, відбуваються міські конкурси "Різдвяне диво", "Кращий макет різдвяної шопки", "Феєрія новорічного дива".

 Та на цьому все не закінчується... Розваг на Новий рік 2021 у Тернополі хоч відбавляй, кожен знайде те, що йому до душі.
У Файному місті, як і у інших містах, встановлюють головну ялинку області, яку урочисто відкривають у день Св. Миколая, прикрашають центральні вулиці ілюмінацією та новорічними іграшками. А новорічна програма у Тернополі найрізноманітніша: влаштовують новорічні концерти та вистави, організовують новорічні розважальні програми, показові виступи, фестивалі. 

З кінця грудня до середини січня у місті триває цикл заходів приурочених до Нового року та Різдва Христового.
В залежності від масштабу заходу та його характеру, місцем проведення може бути:
 • Театральний майдан;
 • Палац культури "Березіль" (вул. Миру,6);
 • Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Шевченка (бульв. Т. Шевченка, 22);
 • Тернопільська обласна філармонія, розташована по вул. Острозького, 11;
 • Український дім «Перемога» (колишній кінотеатр на бульв. Т. Шевченка, 27);
 • Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки (вул. Січових Стрільців,15)

Вибрати захід до душі допоможе наша Афіша Тернополя. Адже у нас є анонси усіх актуальних подій, які відбуваються у нашому місті. Окрім анонсів, відвідувачі також можуть переглянути інформацію про характер заходу, його програму, місце та дату проведення, а також дізнатися чи є захід платним чи безоплатним.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення