Фан-зустріч з акторами серіалу Школа

Фан-зустріч з акторами серіалу Школа

Всі анонси від: Палац культури "Березіль"

Зірки серіалу «Школа» вирушать у останній всеукраїнський тур. У Тернополі зустріч відбудеться  6 квітня о 17.00 год в ПК "Березіль".

Популярні актори, улюбленці українців, які виконали головні рол​і​ у серіалі «Школа» на «1+1», вирушать у свій останній всеукраїнський тур, в рамках якого відбудеться ряд фан-зустрічей із прихильниками у різних містах України. Першими зустрітися із своїми улюбленцями зможуть глядачі західної України. 

Так, глядачі матимуть змогу зустрітися з Анною Трінчер (Ната), Олександром Петренко (Паша), Марією Кондратенко (Соня) та іншими, переглянути та взяти участь в унікальній інтерактивній виставі, у якій голосуванням оберуть переможця у змаганні 11-А і 10-Б та їхніх класних керівників.

Нагадаємо,  прем’єра продовження другого сезону відбулась 4 березня о 20:45 на телеканалі «1+1».  «Школа» – перший україномовний серіал, який розповідає про реалії життя школярів та їх стосунки із викладачами та батьками. Стрічка «Школа» стала найрейтинговішим серіалом на українському ТБ у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна).  

Коментарі до події (2)
  • Павло Виннник 12 Травня

    Доброго дня .Мене звати Павло Винник, в мене виникло таке питання: "Чи будуть всі актори даного серіалу"?
  • Арсен Теличко 01 Травня

    Жан Абдулакар буде?
Отримуйте
регулярні оновлення