Міжнародний фестиваль гончарів у Тернополі

Міжнародний фестиваль гончарів у Тернополі

Гончарний рух набирає обертів! Вже в четвертий раз Міжнародний фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять" пройде в файному місті - Тернопіль! Цього року через пандемію коронавірусу фестиваль пройде в онлайн-режимі!

Фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять» це простір, де збираються учасники – ремісники та художники, з зрізних куточків України та світу, для популяризації традиційної культурної спадщини України, відродження та пропаганди різноманітних видів народних ремесел, гончарства зокрема, як унікального явища культури українців.

У зв'язку з карантинними заходами, формат фестивалю було змінено. Тому не учасники їдуть до Тернополя, а організатори їдуть у гості). Про кожного майстра буде знятий відеоролик, в якому учасник розкриє тему фестивалю гончарів 2020 та покаже майстер-клас в виготовлення цікавого виробу.

З 28 по 30 серпня, під час проведення нашого дійства, ролики будуть транслюватись у цій події, а опісля проходитиме спілкування з героєм сюжету у прямих включеннях на сторінці фестивалю.

Фестиваль гончарів "Не святі горшки ліплять" 2020 проходить за фінансової підтримки Український культурний фонд та Тернопільська міська рада.
Отож, стартуємо!
Приєднуйтесь!
Сторінка заходу в соцмережах

Більше про учасників фестивалю та їх гончарне мистецтво дивись тут

Коментарі до події (2)
  • Юля Топорницька 15 Травня

    Хочу взяти участь в ярмарці. Як звязатись з організаторами

    Артур Осадчук Юля Топорницька 29 Травня

    https://www.facebook.com/GoncharnyaRuslanaDruka/ думаю Вам допоможе.
Отримуйте
регулярні оновлення