Фільм «Усі разом»

Фільм «Усі разом»

Прем'єра кінофільму «Усі разом» в Тернополі відбудеться 17 травня 2019 р, 17:00 у Палаці кіно. Також переглянути стрічку можна буде ще 18, 24 та 25 травня. 
Сюжет фільму розгортається у наші дні. Незабаром перше вересня. Молодші школярі чекають цього дня із нетерпінням, підлітки насолоджуються останніми днями літа, а випускники педагогічного університету хизуються своїми новими тільки-но одержаними дипломами.

Зав’язка сюжету відбувається між цими трьома поколіннями - дітей молодшого шкільного віку, підлітками та молодшими студентами.

Із Англії, після восьмирічного навчання у коледжі, повертається 14 річний підліток – син відомого бізнесмена. Юнак вихований, освічений. Звик не розраховувати на батькову підтримку, а досягати усього сам. У нього є 8 річна сестра, яка живе з батьками і відвідує місцеву школу. Дівчинка хизується і користується своїм положенням. Вона знає все про всіх у школі і використовує це у своїх цілях.

Три випускники педагогічного університету трьох різних факультетів обіцяють один одному біля виходу із вузу не мати нічого спільного із роботою у школі. Але не так сталося як гадалося...

Охоронець сім’ї привозить влаштовувати дітей у школу. Там зустрічаються і три випускники, які  вже мають намір працювати у школі.

А далі відбуваються смішні та цікаві пригоди між цими трьома поколіннями. Вони потрапляють у різні незручні та навіть небезпечні ситуації. Разом з тим вони здружуються, допомагають один одному.

Вчителі, діти, підлітки наприкінці навчального семестру стають справжньою веселою і дружньою командою.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення