Дізнавайтеся більше про святкування Halloween у Тернополі

Щороку в ніч з 31 жовтня на 1 листопада в світі відзначають найстрашніше кельтський свято - Halloween, або, як його ще називають, Відьомська ніч. Своїм походженням свято завдячує кельтам. Саме вони вважали, що в цю ніч межа між світом мертвих та живих стає тонкою і злі духи померлих повертаються на Землю. Аби духи змилосердились над ними, стародавні кельти приносили їм жертви та запалювали вогнища.

Незважаючи на те, що в Україні зовсім недавно почали святкувати Halloween, з кожним роком це свято стає дедалі популярнішим та стає найцікавішим сучасним святом, адже саме у цей день молодь має можливість сповна проявити свою фантазію в образах та підготовці до святкувань.

Святкування Хелловіну у Тернополі теж набирає неабияких обертів. Напередодні цього моторошного свята ресторани, ТРЦ, ПАБи та інші заклади тематично прикрашають свої приміщення: розставляють гарбузи, або ж вирізають з них ліхтарі "жахливчики", розвішують павутиння та павуків, розставляють образи нечистих сил та інші декорації. У цей день прийнято одягати костюми нечистої сили та інших страхітливих персонажів, розфарбовувати обличчя та тіло, робити вигадані шрами, кровоточні рани та інші порізи, аби отримати найжахливіший образ та сповна влитися в атмосферу свята.
На Хелловін у Тернополі відбувається безліч цікавих подій: вечірки, квести, майстер-класи, спільні перегляди фільмів жаху, музичні концерти.
Куди піти в Тернополі на Хелловін 2019 знає Афіша Тернополя, аби не пропустити цікавих подій стежте за нашим сайтом та будьте в курсі усіх подій.

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення