Хор Верьовки. Нова програма

Хор Верьовки. Нова програма

Легенда українського народного мистецтва - в Тернополі! У січні в Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка завітає Національний заслужений академічний український народний хор імені Григорія Верьовки.

Національний хор України ім. Гр. Верьовки - це унікальний художній колектив, який своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпного джерела народної творчості всіх етнографічних районів України.

У його програмах - історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика - пісні і танці, виконувані на святах врожаю, на весіллях, а також колядки, щедрівки.

Хор включає також у свої концерти пісенні скарби багатьох народів світу. Органічними для колективу стали й оригінальні композиції, в яких музика, спів і танець виступають триєдиним компонентом.

Тож запрошуємо усіх шанувальників українського народного мистецтва в Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка 19 січня о 19:00 на зустріч з українською легендою.

Вартість квитків 150-420 грн.

Хор ім. Г. Верьовки виконує українську пісню - Ой, у лузі червона калина.

Коментарі до події (1)
  • Volodymyr Koziupa 18 Січня

    Брати з собою багато яєць? Ганьба!!!
Отримуйте
регулярні оновлення