Іван Попович «Щасливого Різдва»

До Різдва і Нового року золотий голос української естради – Іван Попович, готує справжній сюрприз та запрошує провести різдвяні свята разом! 

Зі сцени звучатимуть улюблені хіти - "Розлук не Буде",  "Васелина", "Золото Карпат". Також для Вас готують і прем'єри нових пісень.

"Під час його виступів не буває пасивних глядачів. Сам того не помічаючи, починаєш наспівувати "Жменька рідної землі", а то й тягне пуститися у танок. Іван Попович залишається одним з найбільш яскравих та колоритних представників української естради тому, що не зраджує собі - у його піснях завжди чутно, що він родом з карпатських країв. І - пишається цим, а це викликає повагу", - додають організатори.

Артиста люблять і слухають не тільки в рідній Україні, а й в інших країнах світу. Недаремно він активно гастролює Європою, Азією, США. Але українська земля завжди залишиться єдиною та такою бажаною для співака, саме тому святкові концерти він презентує вдома.

«Улюблені хіти, які співають різні покоління, та звісно ж – колядки і щедрівки, зігріють усіх ці січневі вечори та подарують незабутні емоції. Також у програмі пісні, що надихають та композиції, що вже стали українським надбанням. Таку подію не можна пропустити!» – запрошує артист.

«Не зволікайте та купуйте квитки, щоб провести різдвяні свята з запальною музичною програмою

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення