Дізнавайтеся більше про святкові традиції на Івана Купала у Тернополі

Івана Купала - одне з найстаріших свят, яке збереглось й до нині, а відзначають традиційне східнослов'янське свято Івана Купала у ніч з 6 на 7 липня. Тому Івана Купала у Тернополі не стане винятком і головні розваги відбуватимуться 6 та 7 липня. 

З давніх давен вважається, що ця ніч не проста, вона огорнута містикою й забобонами, міфами та легендами, які переходять з покоління в покоління.

 Якщо вірити повір'ям, в цю ніч збиралась вся лісова нечисть. Саме тому в Купальську ніч ніхто не повинен спати. Прийнято проводити різні обряди та ворожіння. Після того як сонце заходить, на воду кидають освячені трави та квіти, купаються оголеними, а потім розпалюють багаття, біля якого починаються веселі забави.
Вважається, що в ніч на Івана можна заглянути у майбутнє, тому дівчата гадають на свого судженого-ряженого. Багато способів ворожби використовують й у наші дні, наприклад:
Ворожіння по багаттю: У святкову ніч Івана Купала молодь розводить велике багаття і стрибає через нього. Існує повір'я, що коли полум'я не торкнулося стрибаючого - це сприятливий знак, що пророкує дівчатам швидке і щасливе заміжжя, а хлопцям - успіх в справах і коханні.

Ворожіння по вінку: Ввечері, на заході сонця, дівчата плетуть вінки з лісових і польових квітів. Після чого вони, загадавши бажання, опускають їх в озеро чи річку і якщо вінок поплив далеко, тоді бажання обов'язково збудеться, але якщо вінок через нетривалий час пристав до берега недалеко від місця, де його опустили в воду - прийдеться чекати до наступного року, щоб знову випробувати свою долю 
Отож, дізнавайся як пройде святкування Івана Купала у Тернополі 2019, щоб обов'язково поворожити на свою долю.
 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення