Арсен Мірзоян у Тернополі

Харизматичний красень Арсен Мірзоян 1 листопада дасть концерт у Тернополі. Культурний захід відбудеться в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі Т. Г. Шевченка. Початок о 19.00.

Придбати квитки на концерт можна на нашому сайті.

Минулорічний тур артиста на підтримку нового альбому "Слова і ноти" відзначився аншлгами по всій Україні. І він знову готовий вражати. Успіх цього співака - приклад того, як самобутність знаходить свій шлях.
Він ніколи не намагався бути зручним. Тому жанри і формати - це незнайомі йому складові музики. На сьогодні Арсен Мірзоян - номінант багатьох музичних премій. На його рахунку чотири альбоми, кожен з яких - авторський винахід артиста спільно із саунд продюсером Віталієм Телезіним.
"В людях черпаю натхнення, людям його і повертаю. Це головне.", -говорить співак.

Непередбачуваний, харизматичний, сміливий артист не втомлюється експериментувати і змушує нас жити тут і зараз.

Склад гурту:
вокал, акустична гітара - Арсен Мірзоян
ударні - Анатолій Шмаргун
фортепіано - Станіслав Лаврик
саксофон - Володимир Лебедєв
лідер гітара - Олександр Лозовський
бас гітара - Валентин Корнієнко

Квитки: 250-550 грн.

Коментарі до події (4)
 • Ольга Процик 27 Березня

  Арсен - Нереально крутий. Ні рівних ні подібних Йому  на українській сцені нема. Колекція без проміжних пісень. Кожна - відточена ювелірно - по тексту, по аранжуванню, по виконанню. На кожному концерті - в абсолютно іншій інтерпретації. У будь-якому виконанні - акустичному, роковому, Він і його команда - неперевершені. Красень , талантище. Мрію побачити фільм за його участі.  Мені здається, Голлівуд багато втрачає, не маючи його у своїх кіношках. Ті, хто розуміється на музиці оцінять, ті, хто не оцінять - не розуміють у музиці нічого !!!
 • Эдуард Дубоделов 02 Листопада

  Які емоціі?Посередненько,тіпа вакарчук,ху.....ня для Мухосранська.
 • Татьяна Космачиева 23 Листопада

  Свого часу була на концерті Арсена Мірзояна! Емоції зашкалюють! Всі раджу)) і музика і віддача, і анстрій і антураж...) - все сподобалось))

  Василий Кадобный Татьяна Космачиева 06 Листопада

  Головне що анстрiй хороший.Помилки-х..рня!!!
Отримуйте
регулярні оновлення