Sinatra: Christmas

Концерт Sinatra: Christmas в Тернополі відбудеться 27 грудня о 19:00 в театрі імені Т. Г. Шевченка.

Нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького “SINATRA: CHRISTMAS”!

Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas" та інші.

Концерт "Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS" - чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі джазового квінтету “Impressions”.

У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та англійською мовами в авторських аранжуваннях учасників групи Денніса Аду (труба) та Олександра Малишева (фортепіано).

Труба - Денніс Аду;

Контрабас - Микола Кістеньов;

Фортепіано - Олександр Малишев;

Ударні - Ярослав Борис.

Для вас звучатимуть: "Let It Snow", "Jingle Bells", "White Christmas", "Santa Claus Is Coming To Town", "Silent Night, Holy Night", "Magic Moments" та інші композиції.

  • «Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею - Річарда Берклі. Тривалий час проживав у Англії та Німеччині.

У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.

Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення