Концерт Ірини Федишин "Україна колядує" у Тернополі

Концерт Ірини Федишин "Україна колядує" у Тернополі

"Україна колядує" - такими словами розпочинається кожен Новий рік, - розповідають організатори. - І цьогоріч винятку не буде! Ірина Федишин запрошує усіх на концерт - відомі хіти і нові пісні, атмосфера свята і українські мелодії. На вас чекають не лише колядки, улюблені пісні, але й неймовірні постановки  традиційної народної обрядовості, до слова, над ними працюють найкращі режисери та сценаристи.  Шоу "Україна колядує" разом з Іриною Федишин подарують вам казковий вечір.

Співачка Ірина Федишин завітає з сольним концертом "Україна колядує" у Тернопіль 23 січня. Виступ відбудеться у ПК "Березіль". Початок - о 19.00.

Головне різдвяне шоу від львівської співачка обіцяє бути ще більш масштабним ніж минулоріч. Ірина Федишин оновила програму, підготувала нові пісні та яскраві танці.

Ця чарівна співачка віртуозно поєднує в своїй творчості і традиції українського народу, і динамічну сучасну поп-музику. Виконавиця стрімко завойовує серця своєю щирістю. При чому не тільки українських глядачів, а й європейських.Пісні Ірини Федишин активно крутять по всіх радіостанціях, концерти збирають повні зали.


Квитки - у касі ПК "Березіль" (53-31-14). Телефон для довідок: 067-284-53-00.

Вартість: 200-480  грн.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення