Концерт "Лісапетний батальйон" у Тернополі

Концерт "Лісапетний батальйон" у Тернополі

“Лісапетний батальйон” на чолі з Наталею Фаліон вирушає у тур. У Тернопіль зірки завітають 28 лютого 2020 року в ПК "Березіль".

Справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту “Україна має талант” і просто прикольні тітки “Лісапетний батальйон” Наталі Фаліон у рамках туру покажуть у Тернополі своє запальне шоу. Запрошуємо усіх на концерт “Лісапетного батальйону” у Тернополі, який відбудеться 28 лютого. Звучатимуть і вже відомі пісні, які принесли колективу перемогу на талант-шоу, і новинки.

Важка артилерія українського гумору нанесе потужний удар суцільного позитиву! До вашої уваги кількагодинна сміхотерапія, нові пісні та улюблені хіти, а також народне камеді-шоу від Наталії Фаліон.

Хто б міг подумати, що любительський сільський колектив даватиме концерти по всій Україні і збиратиме при цьому аншлаги у кожному місті? “Лісапетний батальйон” – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваются на вершину слави. Ми любимо їх за щирість української душі, іскрометний гумор, за те, що вони показують на сцені життя таким, яким воно є.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. 

Вартість квитків: 80-250 грн. Придбати їх можна у касі ПК "Березіль" та відділі Konica (ЦУМ), а також онлайн - kasa.in.ua.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення