Наталя Фаліон та "Лісапетний батальйон" у Тернополі

Наталя Фаліон та "Лісапетний батальйон" у Тернополі

“Лісапетний батальйон” на чолі з Наталею Фаліон вирушає у тур. У Тернопіль зірки завітають 28 лютого 2021 року в ПК "Березіль". Через карантинні обмеження буде два концерти о 15.00 та о 18.00.

Альбом, який представлять тернополянам артисти, народжений під час карантину: у ньому нові пісні, жарти та лірика.

«Перша пісня «Вірус» побачила світ у  кінці березня. В рейтингу пісень про коронавірус, проведеного каналом 1+1, наш «Вірус» займає 1 місце по переглядах. 

Пісня «Хочу скрипку і цимбали» стала популярною на YouTube: близько 300 тисяч переглядів тільки на моєму каналі», - розповіла Наталя Фаліон. Вона додала, що за час карантину дівчата вишили собі нові сорочки і це ще одна вагома причина відвідати концерт - подивитись на красу.

Традиційно Наталя Фаліон та Лісапетний батальйон виступатимуть вживу. 

Хто б міг подумати, що любительський сільський колектив даватиме концерти по всій Україні і збиратиме при цьому аншлаги у кожному місті? “Лісапетний батальйон” – найяскравіший приклад того, як зірки з народу пробиваются на вершину слави. Ми любимо їх за щирість української душі, іскрометний гумор, за те, що вони показують на сцені життя таким, яким воно є.

Радимо не відкладати покупку квитків і запланувати свій вечір завчасно. 

Вартість квитків: 150-320 грн. Придбати їх можна у касі ПК "Березіль" та відділі Konica (ЦУМ), а також онлайн - kasa.in.ua.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення