Олег Винник з концертом у Тернополі

Олег Винник з концертом у Тернополі

Всі анонси від: Тернопільський міський стадіон

29 травня на Тернопільському міському стадіоні відбудеться концерт українського співака, улюбленця публіки - Олега Винника. Початок о 20.00.

Олег Винник - український співак, композитор та автор пісень. Почав свою кар'єру як російськомовний співак (випустив два російськомовні альбоми «Ангел» (2011) та «Счастье» (2013)). Згодом почав також співати україномовні пісні та випустив повністю україномовний альбом «Роксолана» (2013). Через два роки Винник випустив свій четвертий, російськомовний альбом «Я не устану» (2015).

Хоча у репертуарі Винника є пісні як російською, так і українською мовами, співакові часто дорікають тим, що під час своїх виступів на концертах в Україні, він часто виконує лише свої російськомовні пісні.

Прихильники називають Олега Винника "Містер Щастя" (за одну з найвідоміших пісень) та "Містер Аншлаг" (за повні зали). У співака - мільйони прихильників у низці країн. Навіть Ангела Меркель є шанувальницею таланту співака, який прославився у Німеччині ролями у мюзиклах.

Концерти Олега Винника - це неймовірне шоу. Ним захоплюється як слабка так і сильна половина людства. Під його пісні, просто неможливо всидіти на місці. 

Концерт Олега Винника у Тернополі відбудеться у рамках концертного туру Україною. Захід запланований на 29 травня 2019 року.

Вартість квитків: 400-650 грн.

 

Коментарі до події (34)
 • сергій фещук 14 Березня

  можна купити білет 0977996233
 • Василь Горошок 31 Січня

  Білети вже є продажі відь 400до 650 в касах.

  Zoryana Kulmatytska Василь Горошок 05 Лютого

  де є каси в Тернополі?

  Таня Шпікула Zoryana Kulmatytska 19 Лютого

  Квиток можна придбати онлайн на сайті. Це зручно
 • Irina Matsuieva 27 Травня

  Мій номер 0680394099 я хочу 2 квитки
 • Чопик Таня 10 Травня

  Будьласка позвоніть
Отримуйте
регулярні оновлення