Концерт різдвяної та новорічної музики

Концерт різдвяної та новорічної музики

Всі анонси від: Український дім "Перемога"

На «Вечір новорічної та різдвяної музики» запрошує Муніципальний Галицький камерний оркестр 25 грудня. У концерті звучатимуть новорічні мелодії «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома», естрадні композиції «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра. Не обійдеться і без улюблених різдвяних творів, таких, як «Тиха ніч», «Щедрик» та українських колядок, які виконає разом з оркестром вокальний гурт «Пшеничне перевесло».
Ще раз про швидкоплинність часу та особливості Різдва нагадають твори Едварда Пола та Джорджа Вайла «Це найчудовіший час у році» та «Ритмічні спалахи Різдва» Брайана Белмаджеса.
Особливими родзинками програми стануть джазова балада «Moon river» Генрі Манчіні, вальс із балету «Спляча красуня» Петра Чайковського, мелодія із голлівудського фільму «Попелюшка», тема із диснеївського мультфільму «Піноккіо».
Отже, "Вечір різдвяної та новорічної музики" відбудеться 25 грудня, у вівторок, в Українському Домі «Перемога» о 17 годині. 
Квитки можна придбати в касі Українського дому «Перемога» (тел. 52-15-00). Телефони для довідок: +38-066-114-86-34, +38-096-320-00-73.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення