Концерт "З Новим роком, Україно"

Концерт "З Новим роком, Україно"

Тернопільський музичний коледж імені Соломії Крушельницької запрошує тернополян на нову імпрезу в зал обласної філармонії. На цей раз студенти та викладачі коледжу будуть дивувати дебютним виступом естрадно-симфонічного оркестру. Цьогоріч відбувся перший набір студентів на естрадний відділ коледжу, який очолює знаний не лише на Тернопілля, але й за межами України композитор, заслужений діяч мистецтв України Юрій Кіцила.

Саме він є ініціатором створення оркестру, його художнім керівником та головним диригентом. "Візитівкою естрадного відділу завжди є естрадний оркестр, - зазначає Юрій Кіцила. Такий оркестр можливий у двох варіантах. Надзвичайно популярним є бенд, де представлені духові та ударні інструменти, соло, ритм-гітара, бас-гітара, фортепіано. Інший різновид оркестру - естрадно-симфонічний, де окрім вищеназваних груп, використовуються оркестрові струнні інструменти. Саме такий тип оркестру створений у музичному коледжі."

Слід зазначити, що другим диригентом новоствореного оркестру є не менш відомий тернополянам заслужений діяч мистецтв України Михайло Віятик.

Учасники оркестру та солісти є студентами Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької. Всі першокурсники естрадного відділу беруть участь у новоствореному оркестрі.

Святковий концерт "З Новим роком, Україно!" відбудеться 23 січня о 18.30 в залі обласної філармонії. Програма складатиметься із пісень та інструментальних творів, які занурять слухачів концерту в атмосферу новорічних свят та подарують неймовірні враження.Ведуча концерту - Заслужена артистка України Адріана Онуфрійчук. Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення