Дізнайтеся більше про Коза бар у Тернополі

Людям, котрі полюбляють якісну музику та невимушену атмосферу добре відома «Коза» - бар у Тернополі, в самісінькому його серці. Заклад вигідно розташувався неподалік головної сцени міста – драмтеатру із колоритною площею перед ним. І зайняв він незвичайну будівлю – частину колишнього готелю «Україна», збудованого ще на рубежі дев’ятнадцятого і двадцятого століття. Його класичні лінії екстер’єру і досі можна розгледіти, хоча під час війни споруда сильно постраждала і була відновлена в стилі сталінської архітектури.

«Коза» - арт-бар, а це значить, що мистецтво тут люблять і культивують. Починаючи із інтер’єрів, котрі відповідають характеру споруди і духу епохи, і закінчуючи меню, котре ряснить оригінальними назвами страв, - тут все має свій особливий шарм. Тут можна насолодитися музикою, якісними фільмами, хорошою книгою або вільним плаванням в інтернеті на зручних стільцях. Варто спробувати смаколики змішаної кухні і напої, а ввечері гостей чекають моноспектаклі, тематичні музичні вечірки, батли і, звичайно ж, концерти.

«Коза» бар концерти влаштовує регулярно і це не просто виступи маловідомих чи знаних гуртів, кожен виконавець ретельно підбирається, тому є надзвичайно талановитим та харизматичним.
Заклад має три затишних зали (основний, читальний та відеозал), літній майданчик, де панує демократична, творча атмосфера. Завітайте сюди і ви не пошкодуєте!
Адреса закладу: бульвар Т. Шевченка, 23.
Телефон для довідки та бронювання столиків: +38 (0352) 52-23-75 та +38 (067) 208-13-31.
Час роботи: з понеділка по п’ятницю: 8:30 – 23:00 субота та неділя: 9:30 – 23:00.

 
Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення