KOZAK SYSTEM. Благодійний концерт

KOZAK SYSTEM. Благодійний концерт

Всі анонси від: Палац культури "Березіль"

Одна з найпопулярніших українських команд у Європі завітає до Тернополя з концертом 3 червня. "Козаки" виступлять на сцені ПК "Березіль" . Початок - о 18:00. Квитки: 190-550 грн.

«Kozak System» утворили учасники гурту «Гайдамаки», які покинули його після конфлікту з вокалістом Олександром Ярмолою.

Гурт є одним із найбільш активних представників держави на світовому фестивальному просторі. З концертами колектив відвідав понад 18 країн. В арсеналі п’ятірки музикантів 4 студійні альбоми та один спільний реліз із Тарасом Чубаєм.

Сьогодні гурт поступово трансформує звичне фолк-звучання, вплітаючи в композиції елементи електроніки, інді-року та навіть репу.

Буде гаряче, наповнено, патріотично, весело, сумно та піднесено. Як завжди у нас з вами. 

2012 року «Kozak System» відзначились спільними проектами з Тарасом Чубаєм та Сашком Положинським. У квітні 2012 був знятий кліп на пісню «Шабля» (реж. Сергій Тахмазов), що стала першою композицією у майбутньому альбомі. Головну роль у цьому кліпі зіграв політик Дмитро Корчинський.

Восени 2012 року була завершена робота над першим альбомом, який отримав назву «Шабля». До співпраці над платівкою були запрошені такі відомі українські виконавці та поети, як: Сашко Положинський (Тартак), Андрій Середа (Кому Вниз), Катя Chilly, Дмитро Лазуткін, Юрко Іздрик, Сергій Жадан. У листопаді відбулася презентація альбому. Музиканти планують також перевидання альбому в Німеччині та Польщі.

У Новорічну ніч 2013-го «Kozak System» представили Україну на Красній площі Москви у розпалі великого багатокультурного фестивалю «Городской новогодний фестиваль» за участі «Zdob si Zdub», «Иван Купала», «ДримбаДаДзиґа» — артистів з України, Молдови, Грузії та РФ.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення