Міжнародна виставка котів

Міжнародна виставка котів

Всі анонси від: ГО ТОЛК «Селіна»

Приходьте подивитись на вусатих і хвостатих, породистих і домашніх. Міжнародна виставка котів відбудеться 15-16 Грудня 2018 року!

Результати виставки увійдуть у міжнародний рейтинги:

WCF BEST CAT

ТОР САТ *1,5
GOLDEN CAT

(ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ У РЕЄСТРАЦІЮ) 

В программі виставки спеціалізовані шоу (окраси, очі, тіккінг і т.д.), веселі конкурси для власників муркотунчиків, дітлахів та дорослих. Безліч подарунків та веселощів!

Реєстрація он-лайн:

https://ru.top-cat.org/cat-shows/3363

Важлива інформація!

Продаж 2-х кошенят одного власника БЕЗКОШТОВНО при наявності тварини, яка виставляється на три оцінки! Кожне наступне кошеня +10 євро!

По правилам WCF : вік кошенят має бути не менше 12 тижнів в день виставки
(наявність документів на кошенят є обов’язковим!)

Корпоративна знижка при колективній заявці для клуба (розплідника) обговорюється окремо ( під колективною заявкою розуміється 5 і більше котів, заявлених від клубу чи розплідника на титульні оцінки, заявку «НА ВСІХ» учасників подається та сплачується однією сумою керівником клубу чи власником розплідника).

Для довідки:
вайбер:
+38067 33 69 031
телефон:
+380682311154
e-mail : selina.ternopil@gmail.com

Тварини, не внесені у каталог, до конкурсів не допускаються!

Реєстрація кошенят на продаж у каталозі ОБОВ‘ЯЗКОВА! У випадку підсаджування кошенят, не зареєстрованих до каталогу, а також молодших за віком, порушники будуть видалені з виставки. Експонентний внесок поверненню не підлягає!

Ветеринарний контроль з 09:00 до 10:00.Оплата здійснюється окремо та не входить до добровільного експонентного внеску. Тварини, дискваліфіковані на ветеринарному контролі до участі у виставці не допускаються. Експонентний внесок не повертається! 
Для проходження ветеринарного контролю учасники з інших міст повинні мати ветеринарні паспорти з відмітками про комплексні щеплення (від сказу – обов’язкова) та довідку Ф-1

ОБОВ‘ЯЗКОВА НАЯВНІСТЬ ДОКУМЕНТІВ, ПІДТВЕРДЖУЮЧИХ ПОХОДЖЕННЯ тварин (родоводи, метрики та ін.)

 

Коментарі до події
Розклад
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook