Народний бренд 2019

З 1 жовтня стартує голосування за найкращих в бізнесі - "Народний бренд 2019", яке триватиме до 30 листопада на сайті brand.20.ua.

Після його завершення ми дізнаємось, які торгові марки, фірми та підприємства здобули першість у своїй номінації. "Народний бренд" - це свого роду підсумок роботи корпорації, фірми, підприємства, закладу протягом року. Це справжня непідкупна оцінка якості роботи бізнесу. Адже суддями є не журі, а тернополяни - усі ті, хто викликає таксі, купує одяг, квіти, прикраси, іграшки, меблі, відпочиває в торгово-розважальних центрах чи ресторанах, ходить в кіно, робить ремонт, влаштовує весілля чи ювілей, їде в подорож, тренується в спортзалі чи вчиться танцювати. Це тернополяни, які турбуються про своє здоров'я і красу; які люблять піти на пічу чи посидіти в кав'ярні, які купують авто і хочуть якісного догляду за ним. Відзначити хочеться багато речей, які роблять наше життя комфортнішим і зручнішим. І кожен з цих моментів хтось робить найкраще.

Уже 15-ий рік поспіль РІА media проводить конкурс «Народний бренд». Переможців визначають усі тернополяни - читачі газети РІА плюс, сайту 20minut.ua та сайту-довідки 20.ua. - Компанія стає лідером лише завдяки довірі споживачів до неї, - зазначив регіональний видавець RIA Media Юрій Штопко. - Саме тому девізом акції є «Ти обираєш - РІА плюс нагороджує!» Роботу тернопільських компаній оцінюють наші читачі, а це, в свою чергу, клієнти тернопільських компаній, закладів, підприємств. RIA вручає заслужені нагороди від імені усіх клієнтів. Маємо надію, що кожного року тернополяни віддають голоси за тих, хто справді виправдовує їхню довіру. Тож бажаємо перемоги найкращим, трудитися, не покладаючи рук, аби з року в рік отримувати визнання жителів міста.

Тернополяни віддають голоси за ті компанії, які завоювали їхню любов та довіру. - Додались нові номінації, наприклад «Таксі», «Суші бари», - розповідає керівник відділу промо RIA Медіа Олена Ковальська. Хто з номінантів конкурсу отримає статуетку першості та почесні дипломи, дізнаємося після завершення голосування, яке триватиме до 30 листопада. Тож будьте активними та голосуйте. А проголосувати може кожен тернополянин. Адже голосуючи у конкурсі "Народний бренд", ви підтримуєте найкращих та підкреслюєте, що цій компанії можна довіряти. Ваш голос - це найвища оцінка якості їх продукції або послуг.

Правила голосування не змінились. Потрібно обрати одну із номінацій, знайти бренд, за який Ви віддасте свій голос та натиснути на опцію "Проголосувати". Авторизуватись потрібно через соціальну мережу Facebook. Щоб Ваші голоси були зараховані, потрібно проголосувати мінімум в 10 номінаціях. Кожен тернополянин, проголосувавши на сайті brand.20.ua може виграти подорож на двох у Будапешт - Відень від RIA. Детальніше про розіграш та голосування читайте на сайті. Кульмінацією голосування стане феєричний фінал конкурсу, адже офіційна церемонія нагородження буде проходити у одному із найкращих ресторанів міста "Garden Hall" 13 грудня. Тому голосуйте та будьте активними. У вас є шанс повпливати на рейтинг найкращих підприємств нашого міста.

Пропонуємо переглянути, як проходило нагородження переможців "Народний бренд 2018":

Коментарі до події (1)
Отримуйте
регулярні оновлення