Народний бренд 2023

2 жовтня стартував конкурс компаній «Народний бренд». Умови участі та як проголосувати за найкращих!

Двадцятий рік поспіль найбільша регіональна медіа корпорація «RIA Media» проводить конкурс серед компаній «Народний бренд». Все починалося з п'яти міст, з часом географія значно розширилась. Ідею створити народний конкурс перейняли в американських колег, які приїздили в Вінницю обмінюватися досвідом. 

Акція мала успіх, а її престижність люди відчули вже наступного року. Кожен бізнесмен міста почав прагнути до народного визнання, за свою роботу і якість послуг мріяв отримати статуетку крилатої богині перемоги Ніки.

Спочатку за улюблену фірму, підприємство чи виробника міста голосували в газетних анкетах. Щоб уникнути ознак нездорової конкуренції, зробити конкурс більш надійним, захищеним та позбавитися рутинної роботи з підрахунками голосів, у 2006 році його перевели в онлайн.

Тепер визнання найкращих компаній відбувається шляхом голосування, який проводить сайт «ТОП 20». Кожен може спостерігати в режимі реального часу на якій позиції знаходиться той чи інший бренд. Також можна ознайомитись з карткою та відгуками кожного учасника, віддати свій голос.

Конкуренція серед торгових марок і підприємств на сьогодні є значно. Тому цьогоріч конкурс відбувається в 5-х містах України.

У Тернополі взяти участь в «Народному бренді» можуть лише ті компанії, які фізично знаходяться у нашому місті, а голосувати за кращий локальний бізнес можуть також лише тернополяни. Такі обмеження існують для того, щоб люди обирали найкращих саме серед тих брендів, якими дійсно самі користуються. В минулому році тернопільські бренди підтримали понад 8 тисяч тернополян.

Як стати учасником? 

Цьогоріч до конкурсу можуть долучитися компанії-новачки, а також ті, які брали участь у «Народному бренді» не вперше. Голосування триває два  місяці — з 1 жовтня до 30 листопада 2023 року. Список учасників «Народного Бренду» може доповнюватись по 29 листопада. 

У «Народному бренді» приймають участь компанії, які:

  • територіально розміщуються у відповідному регіоні Україні;

  • вид діяльності відповідає перерахованим номінаціям конкурсу;

  • розміщуються в каталозі «ТОП 20» на платній чи безоплатній основі.

Якщо ж вашої компанії немає у каталозі «ТОП 20» або у відповідній номінації, ви можете залишити заявку:

Ознайомитись з номінаціями, за якими відбувається голосування, можна на сайті top20.ua

Правила конкурсу, за якими не приймаються голоси теж не вірні. 

Організатор конкурсу залишає за собою право скасувати голоси з вагомими ознаками неправдивості, включаючи, але не обмежуючись наступними випадками: 

  • повторне голосування з одного пристрою навіть різними людьми вважаються недійсними і голоси будуть видалені.
  • голоси від жителів інших країн;
  • велику кількість голосів з однієї IP адреси з малим інтервалом часу;
  • голоси куплені за допомогою сервісів накрутки.

За фальсифікацію у конкурсі Організатор може дискваліфікувати компанію, винну у порушенні правил конкурсу, та відмовити їй у подальшому участі в конкурсі. Організатор прагне забезпечити чесність та прозорість конкурсу для всіх учасників.

Всі правила тут https://top20.ua/tr/brand/rules.html

Щоб проголосувати в конкурсі, Вам необхідно:

Тож, реєструйтесь і отримуйте відзнаку «Народний бренд», а заразом довіру та прихильність клієнтів. Все просто, «Ти обираєш — «ТОП 20» нагороджує!».

Коментарі до події (1)
Отримуйте
регулярні оновлення